Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Nije, ima svasta. Evo ti adresa pa guglaj da ne objasnjavam a imas ih i na fejsbuku sa sve slikom menijaAntifašističke borbe 19
Uh ovo je prava vestA sinoc sam bas mislio kako mi se jedu krilca u buffalo sosu ali kako toga nema jedina druga opcija su krilca iz chikenite koja su bez ikakvog sosa. Kontam da jos uvek ne rade dostavu?
Link to comment
Uh ovo je prava vestA sinoc sam bas mislio kako mi se jedu krilca u buffalo sosu ali kako toga nema jedina druga opcija su krilca iz chikenite koja su bez ikakvog sosa. Kontam da jos uvek ne rade dostavu?
Rade dostavu ali im je radno vrijeme apsolutno idiotsko, do 5 radnim danima i do 3 subotom.Imas u cikeniti soseve posebno, doduse nema buffalo. Meni su ova iz Wing Kinga dosta bolja.
Link to comment

Ma sosovi u cikeniti su uzasni i minijaturni i kostaju 50dinara za onaj naprstak. A i sot kazes nema Buffalo. Nego jer ta dostava i za centar ili samo NBGD?

Link to comment
Pa ovo (za wurst) sam procitao na nekom kiosku koji se renovirao bas preko puta Pink Panter |(pazarski cevap) BTW uzimao sam letos kod njih dobri su bili a i dobio sam palacinku, mada te palacinke iz kisoska ne volem....
UPDATE!!!!Danas se prosetao od Z.Pijace do starog merkatora kejom i overio "aveniju gladnih" ...otvorio se WurstLand ima svasta video sam u ponudi i knedle(slatke) :blink:...inace SUR Kokoska :P dok ne uzmete flajer 066 9393212
Link to comment
edit: tek sad videh da zlatiborac ima i komplet lepinju, a tu mi je pred nosom. lele sta ja propustam :D
Uh danas videh da ima stvarno zlatiborac pored poslasticarnice/kafica Andjeo...
Link to comment
UPDATE!!!!Danas se prosetao od Z.Pijace do starog merkatora kejom i overio "aveniju gladnih" ...otvorio se WurstLand ima svasta video sam u ponudi i knedle(slatke) :blink:...inace SUR Kokoska :P dok ne uzmete flajer 066 9393212
Ovo trazim da valja od kad su prestali da ih prave u "biblioteci". Must eat! :Hail:
Link to comment
Ja sam jedno vreme forsirao Pizza Haus onda su nesto počeli da mudruju u dostavi, probaću ih ponovo....Ovo "zlatiborac" jel mislis na ono zlatiborsko carstvo u DŽ.Kenedija?Oni prave 3 vrste samo su radnice malo "lenje" pa nekad oće da kažu da nemaju leba kad ih mrzi da se bakću sa kompletom cool.gif ;)
juce sam narucio da probam. cist prosek.jbt, jel postoji u beogradu jedan dobar restoran ili jedna dobra picerija koja radi kucnu dostavu? jos uvek nisam uspeo da nabodem nesto bas dobro.
Link to comment
juce sam narucio da probam. cist prosek.jbt, jel postoji u beogradu jedan dobar restoran ili jedna dobra picerija koja radi kucnu dostavu? jos uvek nisam uspeo da nabodem nesto bas dobro.
Meni odgovaraju one jace - kraljevska i crnogorska. Kupio u zlatiborcu i jednu gibanicu sa testom od heljde. 140 dindzi mislim. Stavi se u rernu na 250 pa ga izvadis kad je pareno. Nelose cool.gif I sirac im nije za bacit (onaj sa ljutom paprikom).Znam da ne pripada ovde al u medjuvremenu sam pazario kod njih i sirup od drenjina. Cini mi se 260 dindzi litar (od kojih napravis 3-4 litra soka). Simpaticno.
Link to comment
juce sam narucio da probam. cist prosek.jbt, jel postoji u beogradu jedan dobar restoran ili jedna dobra picerija koja radi kucnu dostavu? jos uvek nisam uspeo da nabodem nesto bas dobro.
Zavisi gde si lociran. Pomodoro vrsi dostavu na neke lokacije.
Link to comment

Evo letaca iz Kokoske...dsc04266q.th.jpgProbao ustipke - Ok, nista spektakularno. Cekam da drugi ispitaju ostatak menija. Sto se usluge tice, malo su smotani. Trebace im vremena da udju u stos

Link to comment
otvorio se WurstLand
Zaobici u sirokom luku!!! Danas probao kobasicu sa sirom (to im je kao vau). Mala ne moz dete sa njom nahraniti, kvalitet ko one zidarske rostiljske a cena prava sitnica - 280 dindzi :blink: Nikad vise.Morao sam posle otici na drugi kraj aleje gladnih da se najedem :isuse: Jeo sam gulas i pio staaari pramen u onoj neuglednoj kafanici prekoputa poste u pohorskoj - cena 330 dindzi skupa. Kako mi je rekla domacica oni preko kateringa dobijaju uglavnom kuvano a i gulas je preslikani onaj iz idee :D Medjutim ono sto je interesantno, danas nisu imali ali rece mi od sutra ce imati gulas od divljaci i leskovacku muckalicu pa idem da probam. A imaju i skembice cool.gif Porcije su velike i male, mala (kao sto sam ja jeo) se krece 180-250 zavisno od toga sta je kuvano, velike su skoro duplo vece i 300-450. Staropramen je 110.Jedini minus je sto je slaba ventilacija a gosti imaju obicaj da puse.kilo variva je 400, kilo krilaca isto a rostilj je tu negde oko gram za dinar (razne karadjordjeve su tipa 300 gr za 350 dindzi).
Link to comment

nisam listao unazad da li ste pričali o mestašcu na terazijama, koje gazda nazvao "Solunac"...Otvoreno pre ... huh možda 14 dana, gazda spika elaniki kako hoćeš, dolaze mu drugari grci, kao naštimovan je, piči i grčka muzika all the way. jeste da mi je tačno pored prozora kancelarije, ali 240din za onakav giros (imaju pileći i svinjski, može mešani da se naruči) je kriminal za giros iz narodnog fronta koji je i veći i košta 200din.

Link to comment
nisam listao unazad da li ste pričali o mestašcu na terazijama, koje gazda nazvao "Solunac"...Otvoreno pre ... huh možda 14 dana, gazda spika elaniki kako hoćeš, dolaze mu drugari grci, kao naštimovan je, piči i grčka muzika all the way. jeste da mi je tačno pored prozora kancelarije, ali 240din za onakav giros (imaju pileći i svinjski, može mešani da se naruči) je kriminal za giros iz narodnog fronta koji je i veći i košta 200din.
Ja sam jeo tamo pre nekoliko dana i htedoh da bacim post ali sam zaboravio. Radi 24 sata sto je fina stvar, znatno veci od onih sto se nabadaju na cackalicu kod Bajlonija. Tako da bih rekao da je negde prosecne velicine. Vlasnik je Grk koji zna Srpski i stalno nervozno setka okolo i juri radnike. Ima i uzo.A gde se tacno u Narodnog fronta nalazi taj veci giros?Skupljam na vreme info za svu hranu koju propustam ovako bolestan :DEDIT: Nasao sam Edited by pavllle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...