Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Otvorio se novi kiosk brze hrane u aleji siseva - Goce Delcevoj. Nalazi se na kraju Goce (kad se ide prema keju) sa leve strane. Zove se "Kokoska" i kao sto ime kaze prave razne stvari iskljucivo od piletine. Delija i ja smo izgleda bili prvi kupci pa su nas zapitkivali sta uz sta ide. Kupili smo ustipke, 120 dindzi a moze lepo da se najedes. Prave ih od belog mesa u (ako se dobro secam) glazuri od kukuruza i mleka. Inace imaju i pilecu pljeskavicu i pilecu kobasicu :huh: Cim stignem idem da probam na sta to lici. Kako su mi rekli bice i kari sosa a ako se to ostvari onda :Hail: Sve u svemu, za sad deluju dobro na prvi ustipak, videcemo dal ce potrajati kvalitet :)
Opa novost u Aveniji Gladnih...Provericu ...Jel se otvorio onaj WurstLand se valjda zove.On je valjda trebao da bude na samom cosku tamo kod onog majstora za bajseve? Edited by veljaGB
Link to comment
Pilecu pljeskavicu sam jednom probao i doslo mi je da umrem koliko je to odvratno :unsure:
Valjda nije. Mene vise zanima kako ce izgledati kobaja, tj. koje ce sve delove pileta trpati tu. A probacu sigurno oba.
Opa novost u Aveniji Gladnih...Provericu ...Jel se otvorio onaj WurstLand se valjda zove.On je valjda trebao da bude na samom cosku tamo kod onog majstora za bajseve?
Ne znam, kokoska je tu negde, kao i neka pekara. Prekoputa je onaj novopazarski (oni su letos imali jedno vreme akciju palacinku uz pljesku mislim, ne znam dal je i sad tako). Nisam primetio nesto drugo.
Link to comment
Valjda nije. Mene vise zanima kako ce izgledati kobaja, tj. koje ce sve delove pileta trpati tu. A probacu sigurno oba.Ne znam, kokoska je tu negde, kao i neka pekara. Prekoputa je onaj novopazarski (oni su letos imali jedno vreme akciju palacinku uz pljesku mislim, ne znam dal je i sad tako). Nisam primetio nesto drugo.
Pa ovo (za wurst) sam procitao na nekom kiosku koji se renovirao bas preko puta Pink Panter |(pazarski cevap) BTW uzimao sam letos kod njih dobri su bili a i dobio sam palacinku, mada te palacinke iz kisoska ne volem....
Link to comment
Samo da pohvalim od pre par meseci otvoren neugledni kioscic u dnu pijace u starom merkatoru. Imaju na kilce svega i svacega sa rostilja al to sam navikao da kupujem kod Jokica. No... dve stvari koje su mi hit: za cini mi se 650 dindzi po kg odlicno pohovano pilece belo i za 150 dindzi pileci batak od 250gr :o u lepinji sas dodacima. Ne moram reci da sam postao stalan gost :D
gde vam je taj jokić?
Link to comment
gde vam je taj jokić?
Dakle maxi u goce delceva i krenes ka dunavu prodjes onog trovaca perper, sad je tu i neki frizerski salon, e odma posle toga mesara Jokic sa izlogom i posle toga je i rostilj, kuvano itd
Link to comment
Dakle maxi u goce delceva i krenes ka dunavu prodjes onog trovaca perper, sad je tu i neki frizerski salon, e odma posle toga mesara Jokic sa izlogom i posle toga je i rostilj, kuvano itd
hvala. ukapirala.
Link to comment
Valjda nije. Mene vise zanima kako ce izgledati kobaja, tj. koje ce sve delove pileta trpati tu. A probacu sigurno oba.
Pileca kobaja se kupuje iskljucivo na Kalenicu
Link to comment
Otvorio se novi kiosk brze hrane u aleji siseva - Goce Delcevoj. Nalazi se na kraju Goce (kad se ide prema keju) sa leve strane. Zove se "Kokoska" i kao sto ime kaze prave razne stvari iskljucivo od piletine. Delija i ja smo izgleda bili prvi kupci pa su nas zapitkivali sta uz sta ide. Kupili smo ustipke, 120 dindzi a moze lepo da se najedes. Prave ih od belog mesa u (ako se dobro secam) glazuri od kukuruza i mleka. Inace imaju i pilecu pljeskavicu i pilecu kobasicu :huh: Cim stignem idem da probam na sta to lici. Kako su mi rekli bice i kari sosa a ako se to ostvari onda :Hail: Sve u svemu, za sad deluju dobro na prvi ustipak, videcemo dal ce potrajati kvalitet :)
Bio juce...Prosetao se po onoj kisi.Oni se jos uhodavaju mrzelo me da cekam, pa sam uzeo pileci gulas u lepinji i nisam se prevario.Mislim da su jos u "probnoj" fazi pa moze da se izvoljeva a i radi su cuti predloge....
Link to comment
Pileca kobaja se kupuje iskljucivo na Kalenicu
Ajmo detalje, plan napada, poziciju neprijatelja... ne moze tek tako da se izvuces.
Bio juce...Prosetao se po onoj kisi.Oni se jos uhodavaju mrzelo me da cekam, pa sam uzeo pileci gulas u lepinji i nisam se prevario.Mislim da su jos u "probnoj" fazi pa moze da se izvoljeva a i radi su cuti predloge....
Probacu! :thumbsup: Ja po kisi uglavnom sedim kuci i narucujem pice. Jos pre nekoliko godina sam izlistao sve zive picerije i ovi su mi bili najbolji, od tad nisam narucivao druge. Ima li neko mozda jos bolji predlog?edit: tek sad videh da zlatiborac ima i komplet lepinju, a tu mi je pred nosom. lele sta ja propustam :D Edited by Shan Jan
Link to comment
Ajmo detalje, plan napada, poziciju neprijatelja... ne moze tek tako da se izvuces.Probacu! :thumbsup: Ja po kisi uglavnom sedim kuci i narucujem pice. Jos pre nekoliko godina sam izlistao sve zive picerije i ovi su mi bili najbolji, od tad nisam narucivao druge. Ima li neko mozda jos bolji predlog?edit: tek sad videh da zlatiborac ima i komplet lepinju, a tu mi je pred nosom. lele sta ja propustam :D
Ja sam jedno vreme forsirao Pizza Haus onda su nesto počeli da mudruju u dostavi, probaću ih ponovo....Ovo "zlatiborac" jel mislis na ono zlatiborsko carstvo u DŽ.Kenedija?Oni prave 3 vrste samo su radnice malo "lenje" pa nekad oće da kažu da nemaju leba kad ih mrzi da se bakću sa kompletom cool.gif ;)
Link to comment
Ajmo detalje, plan napada, poziciju neprijatelja... ne moze tek tako da se izvuces.Probacu! :thumbsup: Ja po kisi uglavnom sedim kuci i narucujem pice. Jos pre nekoliko godina sam izlistao sve zive picerije i ovi su mi bili najbolji, od tad nisam narucivao druge. Ima li neko mozda jos bolji predlog?edit: tek sad videh da zlatiborac ima i komplet lepinju, a tu mi je pred nosom. lele sta ja propustam :D
U zatvorenom delu Kalenic pijace udji i trazi Mimu. Ponedeljkom i sredom ne radi. Odmah druga tezga od vrata ako ne nadjes pitaj. Prodaje i suseno pilece i curece meso kao i kobaje ljute i obicne. Meni su obicne ipak bolje
Link to comment
Wing King kod Arene je odlican :Hail:
gde se tacno nalazi? jel to samo piletina ili...? Edited by kojot
Link to comment
gde se tacno nalazi? jel to samo piletina ili...?
Nije, ima svasta. Evo ti adresa pa guglaj da ne objasnjavam a imas ih i na fejsbuku sa sve slikom menijaAntifašističke borbe 19
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...