Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

de ti je taj doktor Dabic
već sam pričao gde je dabić, ugao studenstske i tošinog bunara, preko puta džakarte ( tošinom bunaru) ispod interexa, baš na samoj raskrsnici
Link to comment

300RSD je OK, ako ima kvaliteta i ekskluziviteta, ali više volim da preskočim jednu "ruku". Ima dovoljno mesara-pečenjara po Zemunu, gde za 240 uzmem dva puta po belo i lepo parče slanine.

Link to comment

Eh sad. Zato se to zove fast food. Otprilike u svim cevabdzinicama placas 1000 dinara po kilogramu mesa, u mesarama oko 500-600. Ima puno razloga. Prekoput Dabica je Milance koji je jeftiniji ali meni se iskreno ne svidjaju njihove lepinje + od dodataka imaju najosnovnije a nekad cak ni to. Sve ima svoje. Ja najcesce pazarim u Jokicu (di imaju rolovanu dzigericu npr. :Hail: , da ne pricam o njohovoj tirolskoj prodimljenoj slanini to je tek nenadjebivo) i tu je ispod 600 sve. Ali njihova punjena pljeska mi se npr. ne svidja. Dokic ti s druge strane nudi i lep tanjir sa sve viljuskicom i nozicem, moras ga :wub:

Link to comment
Eh sad. Zato se to zove fast food. Otprilike u svim cevabdzinicama placas 1000 dinara po kilogramu mesa, u mesarama oko 500-600. Ima puno razloga. Prekoput Dabica je Milance koji je jeftiniji ali meni se iskreno ne svidjaju njihove lepinje + od dodataka imaju najosnovnije a nekad cak ni to. Sve ima svoje. Ja najcesce pazarim u Jokicu (di imaju rolovanu dzigericu npr. :Hail: , da ne pricam o njohovoj tirolskoj prodimljenoj slanini to je tek nenadjebivo) i tu je ispod 600 sve. Ali njihova punjena pljeska mi se npr. ne svidja. Dokic ti s druge strane nudi i lep tanjir sa sve viljuskicom i nozicem, moras ga :wub:
Sve preporuke za jokica, cak i kad kupujete sirovo sto je njihova "osnovna"delatnost....BTW meni se desilo ne jednom da mi zena na gazdu kad sam kupovao pecenje dade i glavu koja im ostala i ni pod razno da naplati :wub:
Link to comment
  • 4 weeks later...

Samo da pohvalim od pre par meseci otvoren neugledni kioscic u dnu pijace u starom merkatoru. Imaju na kilce svega i svacega sa rostilja al to sam navikao da kupujem kod Jokica. No... dve stvari koje su mi hit: za cini mi se 650 dindzi po kg odlicno pohovano pilece belo i za 150 dindzi pileci batak od 250gr :o u lepinji sas dodacima. Ne moram reci da sam postao stalan gost :D

Link to comment
Samo da pohvalim od pre par meseci otvoren neugledni kioscic u dnu pijace u starom merkatoru. Imaju na kilce svega i svacega sa rostilja al to sam navikao da kupujem kod Jokica. No... dve stvari koje su mi hit: za cini mi se 650 dindzi po kg odlicno pohovano pilece belo i za 150 dindzi pileci batak od 250gr :o u lepinji sas dodacima. Ne moram reci da sam postao stalan gost :D
Čekaj jel to na donjem spratu gde je mlekarska ekipa pa kad kreneš da izađeš na P.Toljatija?
Link to comment
Čekaj jel to na donjem spratu gde je mlekarska ekipa pa kad kreneš da izađeš na P.Toljatija?
jap. Izmedju dve mesare odmah pored izlaza. Rade koliko i pijaca, do 3 mislim.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Otvorio se novi kiosk brze hrane u aleji siseva - Goce Delcevoj. Nalazi se na kraju Goce (kad se ide prema keju) sa leve strane. Zove se "Kokoska" i kao sto ime kaze prave razne stvari iskljucivo od piletine. Delija i ja smo izgleda bili prvi kupci pa su nas zapitkivali sta uz sta ide. Kupili smo ustipke, 120 dindzi a moze lepo da se najedes. Prave ih od belog mesa u (ako se dobro secam) glazuri od kukuruza i mleka. Inace imaju i pilecu pljeskavicu i pilecu kobasicu :huh: Cim stignem idem da probam na sta to lici. Kako su mi rekli bice i kari sosa a ako se to ostvari onda :Hail: Sve u svemu, za sad deluju dobro na prvi ustipak, videcemo dal ce potrajati kvalitet :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...