Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

  • 1 month later...

Moj prijatelj otvorio "brzomesnicu", a ima i gomila slatkih stvari, obavezno overiti dok je još novo i odlično."Dabić" na uglu Studentske i tošinok bunara, direkt ispod Interexa, preko puta Džakarte

Link to comment

Ne znam dal je bilo ali ima ribarnica ispod pijace u starom merku. Tu ima pecene ribe. Moj omiljen brz fud su surumi. Na stapicu (tj. klestima), sve u prezlama, delishs. Cini mi se 700 din/kilo. 7-8 komada dodje ko pljeska. Otvorila se jos jedna picerija u goce delceva, i oni se raspadaju od posla. Odakle dolaze svi ti ljudi? :huh:

Link to comment
Ne znam dal je bilo ali ima ribarnica ispod pijace u starom merku. Tu ima pecene ribe. Moj omiljen brz fud su surumi. Na stapicu (tj. klestima), sve u prezlama, delishs. Cini mi se 700 din/kilo. 7-8 komada dodje ko pljeska. Otvorila se jos jedna picerija u goce delceva, i oni se raspadaju od posla. Odakle dolaze svi ti ljudi? :huh:
Iako nisam ljubitelj dobro prave snicle od soma...Dobra je i ona losos-pastrmka....A sto se tice picerije to je izgleda neki lanac Caribic, to sto oni zovu pice je krs neopevani .Jedino ako si baaas ogladneo....Kebab rules :0.6: Edited by veljaGB
Link to comment
losos pastramka je obicna pastramka na steroidima, takva vrsta ne postoji u prirodi
Ma znam tako je zovu....A posto pastrmke jedem samo kad mi donesu iz Lima onda probah ovo i nije lose proslo...
Link to comment
losos pastramka je obicna pastramka na steroidima, takva vrsta ne postoji u prirodi
to je ribnjacka kalifornijka (rainbow trout) koja je prerasla konzumnu meru pa su je preimenovali,valjda je tako bolje prodaju. inace je obicno mastna. ja izbegavam.
Link to comment
Nije doktor, ali jeste Dabić, čovek iz Mostara nije što mi je prijatelj, ali velika preporuka
probala najobičniju pljesku. sasvim solidna. na nivou mare iz boljih dana, ako ne i bolja. osoblje ljubazno i simpatično. hteli na licu mesta da mi naprave gurmansku, ali ovog puta je razum savladao gujscu. kad zahadi probaću. studentarija najviše traži kućnu lepoticu. to je pileće belo punjeno pršutom i kačkavaljem pa pohovano.
Link to comment

Bio sinoc u Duff-u posle godinu-dve bojkota. Prijatno iznendajen kakvocom, koja je na predjasnjoj razini. To je verovatno posledica drasticnog pada prometa nakon sto su postali nejestivi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...