Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

+1prepisujem racun iz viole:pileci raznjici, 0.17*650svezi raznjici, 0.2*530rolovana dziga, 0.22*500hleb 35 dinukupno 361,5salata i gotov rucak za dvoje
Gde je ovo?
Link to comment

jeste, ta viola. gazza im je, cini mi se, zamerio sto pakuju razne vrste mesa zajedno. dodao bih da su mleveno meso i krilca prilicno slani, pa ko ima visok pritisak neka bira nesto drugo.u kratkom vodicu za jeftinu klopu na staroj paliluli bih pomenuo i ribarnicu na palilulskoj pijaci i pecenu skusu koja je taman toliko suva da je odlicnog ukusa kad se kod kuce stavi na kolutove jabuke ili limuna pa sve u foliju i u rernu na podgrevanje. posle se prelije maslinovim uljem, belim lukom, persunom i limunovim sokom. jeftino, zdravo, ukusno. prijatno :)

Link to comment
jeste, ta viola. gazza im je, cini mi se, zamerio sto pakuju razne vrste mesa zajedno. dodao bih da su mleveno meso i krilca prilicno slani, pa ko ima visok pritisak neka bira nesto drugo.
nema bolje preporuke, naročito za krilca biggrin.gif
Link to comment

meni je u violi bas lose sve od mlevenog mesa. preslano a sto se leskovackih ili kako se vec zovu cevapa, neka ruzna paprika koja to podigne na jos visi nivo nejestivosti. sto naravno za mene nije nikakva prepreka jedino sto sam se poslednji put kada sam to jeo letos na 40C gasio sa jedno 2 litra belog vina da bih ostao u zivotu.u centru a da mogu stvarno da preporucim, cevap odlican ima lence na kalenicu (a i ostalo, rolovana piletina itd) i ono mesto u produzetku 14.decembra ka vojislava ilica prekoputa onog auto centra tj perionice. e ti imaju opasno zajeban ljuti cevap koji je ustvari obican pa urolan u ljutu papriku. jedino sto to ne moze da se jede samo koliko je ljuto a da ne oderete nepce i jezik, treba mesati obicne cevape i te ljute. i ko narucuje telefonom da se slucajno ne zajebe za kolicine, 16 komada ide u kilo. :o

Edited by gazza1
Link to comment
meni je u violi bas lose sve od mlevenog mesa. preslano a sto se leskovackih ili kako se vec zovu cevapa, neka ruzna paprika koja to podigne na jos visi nivo nejestivosti. sto naravno za mene nije nikakva prepreka jedino sto sam se poslednji put kada sam to jeo letos na 40C gasio sa jedno 2 litra belog vina da bih ostao u zivotu.u centru a da mogu stvarno da preporucim, cevap odlican ima lence na kalenicu (a i ostalo, rolovana piletina itd) i ono mesto u produzetku 14.decembra ka vojislava ilica prekoputa onog auto centra tj perionice. e ti imaju opasno zajeban ljuti cevap koji je ustvari obican pa urolan u ljutu papriku. jedino sto to ne moze da se jede samo koliko je ljuto a da ne oderete nepce i jezik, treba mesati obicne cevape i te ljute. i ko narucuje telefonom da se slucajno ne zajebe za kolicine, 16 komada ide u kilo. :o
To bi trebalo da je mesara "Kod Vuke", nekada se klapa iz mog radio-kluba tu snabdevala pre roštiljsko-talandarskih radova u Borči.
Link to comment
To bi trebalo da je mesara "Kod Vuke", nekada se klapa iz mog radio-kluba tu snabdevala pre roštiljsko-talandarskih radova u Borči.
Da i meni zvuci kao Vuki pogotovu za te ljute cevape. Rolovani su bezveze ali obicni i ljuti su odlicni. Doduse nisam bio neko vreme a ortak koji zivi tu blizu rece mi da su malo podigli cene.
Link to comment

jeste to je vuki. i sve ste pametno napisali, da obicni i ljuti rulaju. da su najskuplji u beogradu to je odvajkada bilo, ne bi me cudilo da su vec ubili u 600 kinti kilo.

Link to comment
u kratkom vodicu za jeftinu klopu na staroj paliluli bih pomenuo i ribarnicu na palilulskoj pijaci i pecenu skusu koja je taman toliko suva da je odlicnog ukusa kad se kod kuce stavi na kolutove jabuke ili limuna pa sve u foliju i u rernu na podgrevanje. posle se prelije maslinovim uljem, belim lukom, persunom i limunovim sokom. jeftino, zdravo, ukusno. prijatno :)
jos kad je neko redovan ko moja mama, pa joj stalno daju pride i krompir salate, pomenutog preliva i maslina za dz nista ti vise i ne treba...on topic:na niskom cevapu nislijinom sam bukvalno odrasla, deda je umeo da kupi i za dorucak, pa pojedemo po pola, ali vec godinama mu ne prilazim, jedno vreme sam prestala da jedem mleveno meso uopste, misleci da ga ne mogu tolerisati, dok nisam shvatila da je nislija u pitanju. uvek mi bude lose ili zaspim i imam kosmare.
Link to comment
u kratkom vodicu za jeftinu klopu na staroj paliluli bih pomenuo i ribarnicu na palilulskoj pijaci i pecenu skusu
u toj ribaji krkala lososa pecenog kao najbolji izborali sam prestala kad sam pocela sama ribu da spremam, ima u aberdarevoj diskont cini mi se sredom popodne sveze i jeftino
Link to comment
na niskom cevapu nislijinom sam bukvalno odrasla, deda je umeo da kupi i za dorucak, pa pojedemo po pola, ali vec godinama mu ne prilazim, jedno vreme sam prestala da jedem mleveno meso uopste, misleci da ga ne mogu tolerisati, dok nisam shvatila da je nislija u pitanju. uvek mi bude lose ili zaspim i imam kosmare.
zatvorili nišliju (barem je tako bilo kad sam prolazio pored) Edited by Kelt
Link to comment
nislija ponovo radi na istom mestu. tasmajdan moze da odahne
edit: ni ja jos nisam videla ponovootvorenog, al' ću, ću! Edited by vin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...