Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Jebes rostlj na kilo bez salata. Tako sam jednom uzeo nesto na kilo u Halo Leskovcu a carevi mi trazili 200-300 kinti po dodatnom prilogu. Kad uzmes obicnu becku natrpaju ti besplatno dve tone priloga. Imbecilna politika.

 

Iznenadjujuce su retki fast fudovi koji u mesano meso uracunaju i pomfrit i salate.

Dosao ja u rodno mesto i pre neki dan se skupili da gledamo kosarku. Poruci drugar 3 kila rostilja i kilo pomfrita, i kaze im da stave preko jedne polovine pomfrita kecap a preko druge majonez. Ovi mu kazu kako se kecap i majonez naplacuju dodatno. Drug otkaze porudzbinu, odjebe ih zauvek i porucimo na drugom mestu. A imali smo tu nekoliko porudzbina od 4000+ i jos su prepoznali ko porucuje.
Link to comment

Pa pravi ako cu jesti Karadjordjijevu od kilo :fantom:

 

Ima kao deo di imas kao barske stolice i bar... al ja sam bio isuvise debeo i mali da to koristim :(

 

Uzeh sinoć uštipke u Leburgeru, u Sarajevskoj pored Visegradske. Nisam jeo odavno bolji odnos cene i kvaliteta. Pola kila za 375din. Jedem tu često, reklamirao sam i ovom Miloguzu, pa mi sad stalno pravi gužvu tamo... Sve im je manje više odlično. Ali ovi uštipci su remek delo.

 

Izvinjavam se na pitanju ali... koji busevi idu do tamo negde?

Link to comment

 

 

Izvinjavam se na pitanju ali... koji busevi idu do tamo negde?

Ima mnogo opcija (najblize su 52, 53, 56, ali ima jos 20tak linija u krugu od 200m. Reci polaznu tacku i stize info :)

Link to comment

Dosao ja u rodno mesto i pre neki dan se skupili da gledamo kosarku. Poruci drugar 3 kila rostilja i kilo pomfrita, i kaze im da stave preko jedne polovine pomfrita kecap a preko druge majonez. Ovi mu kazu kako se kecap i majonez naplacuju dodatno. Drug otkaze porudzbinu, odjebe ih zauvek i porucimo na drugom mestu. A imali smo tu nekoliko porudzbina od 4000+ i jos su prepoznali ko porucuje.

I ja bi ih odjebao. Na donesi nemali broj restorana hoce da naplati i luk i hleb uz rostilj. Sa takvima necu da imam posla  :bee:

 

Rostilj kod Pece i Buce nesto skuplji al uz mesano dobijes i 500g pomfrita, crni luk, kupus i urnebes i lepinje.

 

edit: ne znam otkud krastavac umesto luka na slici

 

leskovacki-voz.jpg

 

odlican rostilj. Nestali sa donesi al mislim da jos rade

Edited by katamaran
Link to comment

Sawarma bar u Svetozara Markovića promenio vlasnika, sad je Hanan Sawarma bar

 

nisam ni primetio isprav, rek'o samo renovirali (pošto je enterijer dorađen), međutim: mesa u telećoj sawarmi više nego ranije, ono sočnije i manje slano, pita hleb tanji i ukusniji, sve u svemu bolje nego pre, a ni pre nije bilo rđavo, samo preslano za moj ukus. tek onda obratim pažnju na brend

 

nova ekipa radi, majstor nadelje meso sa onog ražnja, pa ga baci na ploču, zalije ajranom - što ranije nisam video, još malo proprži, pa tek onda zavija pitu

Link to comment

Sawarma bar u Svetozara Markovića promenio vlasnika, sad je Hanan Sawarma bar

 

nisam ni primetio isprav, rek'o samo renovirali (pošto je enterijer dorađen), međutim: mesa u telećoj sawarmi više nego ranije, ono sočnije i manje slano, pita hleb tanji i ukusniji, sve u svemu bolje nego pre, a ni pre nije bilo rđavo, samo preslano za moj ukus. tek onda obratim pažnju na brend

 

nova ekipa radi, majstor nadelje meso sa onog ražnja, pa ga baci na ploču, zalije ajranom - što ranije nisam video, još malo proprži, pa tek onda zavija pitu

Hmmm.. da... promenila se ekipa koja uslužuje, a i ukus dodataka e malo manje "orijentalan"... tj. ekstreman

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...