Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Uzeh sinoć uštipke u Leburgeru, u Sarajevskoj pored Visegradske. Nisam jeo odavno bolji odnos cene i kvaliteta. Pola kila za 375din. Jedem tu često, reklamirao sam i ovom Miloguzu, pa mi sad stalno pravi gužvu tamo... Sve im je manje više odlično. Ali ovi uštipci su remek delo.

Link to comment

Dva puta mi nisu spremili porudzbinu, jebo im pas mater. Ne idem tamo vec mesecima. A da su dobri, jesu.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Uzeh sinoć uštipke u Leburgeru, u Sarajevskoj pored Visegradske. Nisam jeo odavno bolji odnos cene i kvaliteta. Pola kila za 375din. Jedem tu često, reklamirao sam i ovom Miloguzu, pa mi sad stalno pravi gužvu tamo... Sve im je manje više odlično. Ali ovi uštipci su remek delo.

od cega prave te ustipke kad pola kila prodaju za 375 dinara?

Link to comment

To je cena za roštilj na kilo od 750din. Ne daju uz to ni salate ni somun, pa je zato jeftinije. Klasična roštiljska ponuda im je sa uobičajenim cenama.

 

Uštipke prave od 75% mesa i 25% smese za gurmansku. A meso nabavljaju od drugara iz Leskovca koji se bave uzgojom.

 

A imaju politiku da odjebu kad im se neko nedopadne, pa mu šatro ne spreme narudžbinu :fantom:

Link to comment
Ne daju uz to ni salate ni somun

 

Jebes rostlj na kilo bez salata. Tako sam jednom uzeo nesto na kilo u Halo Leskovcu a carevi mi trazili 200-300 kinti po dodatnom prilogu. Kad uzmes obicnu becku natrpaju ti besplatno dve tone priloga. Imbecilna politika.

 

Iznenadjujuce su retki fast fudovi koji u mesano meso uracunaju i pomfrit i salate.

Link to comment

Ovi su fleksibilni. Jednom, kad sam uzimao na kilo, sam zatrazio paradajz da ne bih isao samo zbog njega u prodavnicu i oni mi dali dva kom. Nisu kao banka sa tim propsiima, kapiram da im je cilj bio da spuste najnize moguce cene. A u klasicnom rostilju naravno ide sve za dz.

Link to comment

Jebes rostlj na kilo bez salata. Tako sam jednom uzeo nesto na kilo u Halo Leskovcu a carevi mi trazili 200-300 kinti po dodatnom prilogu. Kad uzmes obicnu becku natrpaju ti besplatno dve tone priloga. Imbecilna politika.

 

Iznenadjujuce su retki fast fudovi koji u mesano meso uracunaju i pomfrit i salate.

 

Ako je roštilj dobar, ne trebaju mu nikakvi prilozi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...