Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Mi u aleji gladnih sve sluzimo domacinski pa sigurno i taj tvoj tri_sa_gloceridom :fantom:

šta ti je favorit u aleji gladnih. meni

1. kebab

2. solunac

3. kobaja grande

Link to comment

Drvce

 

 

Poslednji put sam jeo pre tri, četiri godine a već tad nije bilo kao pre.

 

A "pre" je bilo dok su još bili u Zemunu, dok se gazde nisu posvadjale pa je jedan pobegao u Junk Food Street. 

 

Posle sam živeo (manje više) kod Hotela Jugoslavija, pa sam se hranio na tim zdravim :s_w:  mestima.

 

Edited by Bujodrag
Link to comment

Poslednji put sam jeo pre tri, četiri godine a već tad nije bilo kao pre.

 

A "pre" je bilo dok su još bili u Zemunu, dok se gazde nisu posvadjale pa je jedan pobegao u Junk Food Street. 

 

Posle sam živeo (manje više) kod Hotela Jugoslavija, pa sam se hranio na tim zdravim mestima.

 

nisu se gazde posvadjale, nego je cira, nakon sto je prestao da drzi abc, otvorio cirino drvce, a radnici su ostali na staroj lokaciji. 

Link to comment

nisu se gazde posvadjale, nego je cira, nakon sto je prestao da drzi abc, otvorio cirino drvce, a radnici su ostali na staroj lokaciji. 

 

 

A čekaj, zvalo se Drvce dok su još bili u Temunu.

 

A kao i da se sećam nekih napetih situacija.

 

Ne znam, davno je bilo, i zamagljeno supstancama.

Link to comment

A čekaj, zvalo se Drvce dok su još bili u Temunu.

 

A kao i da se sećam nekih napetih situacija.

 

Ne znam, davno je bilo, i zamagljeno supstancama.

 

najpre je bilo zeleno drvo u parku, kod zemunske, pa drvce u karadjordjevoj (koje jos uvek postoji, drze ga likovi koji su radili za ciru) i cirino drvce u aleji.  

Link to comment

šta ti je favorit u aleji gladnih. meni

1. kebab

2. solunac

3. kobaja grande

 

Pazi, zavisi sta volis. To je lepota aleje gladnih, Ako hoces giros onda idi kod turcina ili solunca. Ja sam od povratka bio samo kod solunca i bio je sasvim pristojan. 

 

Ako hoces pljeske imas drvce na kraju i sis cevap. Postoji i neki good food, ali mislim da sam tamo davno probo i nikad vise. Drvce je ok a sis ti je kao neki standard, nikad specijalno dobar al nikad ni los.

 

Kobaje jos jeo nisam.

 

Picu pici kod Poncha.

 

Rolovano belo kod Jokica. Jokic generalno ima odlican odnos kvalitet/cena tako da mozes probati i ostale mesnate stvari kod njega. U stvari ja najvise i volim da pazarim kod njega. Nije izvikan, nikad guzva a meso dobro. 

 

Na kraju, znam da nije tema topica, al ima oooodlicna prodavnica kolaca i torti, lazarevic mislim da se zove. 

 

On topic: skoro sam jeo Kod Dobrog Domacina na Miljakovcu (radili nesto kod musterije). Sasvim pristojna karadjordjeva za smesne pare. Kolega pazario giros i delovao zadovoljno a musterijini admini se kunu u palacinke koje je nemoguce pojesti. 

Link to comment

On topic: skoro sam jeo Kod Dobrog Domacina na Miljakovcu (radili nesto kod musterije). Sasvim pristojna karadjordjeva za smesne pare. Kolega pazario giros i delovao zadovoljno a musterijini admini se kunu u palacinke koje je nemoguce pojesti. 

 

Jer ovo restaurant ili fast fud?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...