Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

kad vec reklamirate gyropolis koja je razlika izmedju grcke i kiparske pite? (ako je uopste znacajna)

mislim da je grcki tortilja, a kiparski neka vrsta lepinje. Nisam siguran u to.

 

Meni je korektan™ :D giros u City king-u u Gavrila Principa kod EKOF-a. Oni imaju i ooogromne pohovane palacinke, te dve stvari su im vrh.

Skoro su otvorili jos jedan lokal sa druge strane ulice na 50 metara od ovog pa su podelili meni. Palacinke su na strani do EKOF-a, a giros tacno preko puta  EKOF-a.

 

 

Vidim da su i na donesiju, sa 20-30 din visim cenama.

Link to comment

onaj solunac u kralja milana, kod terazija... verovatno ne postoji gori memljivi smrad koji izlazi iz lokala u kome se sprema hrana.

pozli mi svaki put kada prodjem.

Probaj da prođeš pored Loki 2 radnje preko puta Ribnikara u Svetozara Markovića, da vidiš šta je zadah neiskustvu. Odvratno.

Link to comment

A nemaju ni ljutenicu  <_<

 

12239535_968623629877266_562652865825431

 

Fino mirise kad prodjes pored al nikako da probam. Volim zacinjeno pa meni mozda i legne.

 

edit: imaju poNfrit  :thumbsup:

 

Ja pazario danas pileci mali. Stavio mi tonu mesa. Meso odlicno, salatice sasvim pristojne ko i lepinja. Jedina zamerka je poluziv pomfrit. Al docicu ponovo.

Link to comment

mislim da je grcki tortilja, a kiparski neka vrsta lepinje. Nisam siguran u to.

 

 

 

Fala puno. Glupiraju se sa imenima a pretpostavljam da je grcak i kiparska klopa prakticno ista.

 

 

Vidim da su i na donesiju, sa 20-30 din visim cenama.

 

Mnogi imaju taj fazon. Pretpostavljam da ne placaju dostavljace nego im daju razliku u ceni. 

Link to comment

Prvi deo, i nije bas toliko slicna kao sto sam ocekivao dok nisam otisao tamo.

 

Drugi, mislim da vise time kompenzuju procenat koji im uzima donesi.

Link to comment

I to je moguce

 

btw novi donesiji samo iskacu. Jos me nijedan nije inspirisao da prevarim donesi.

 

registrovao se na neki foodyclub i u roku od desetak dana me cimali na mobilni sto jos nisam nista narucio  :isuse:

Link to comment

I to je moguce

 

btw novi donesiji™ samo iskacu. Jos me nijedan nije inspirisao da prevarim donesi.

 

registrovao se na neki foodyclub i u roku od desetak dana me cimali na mobilni sto jos nisam nista narucio  :isuse:

 

 

Hahah ja njih koristim samo kada neki restoran radi sa njima a ne sa donesijem. Vidim da imaju neke bodove za free hranu tipa na svakih 10 dinara dobijes 1 dinar za hranu, mada ne prihvataju svi bodove, a i ti sto prihvataju u 75% slucajeva neke bezvezarije.

Link to comment

Tim bodovima su me i navukli da se registrujem. I love free food  :piggy: Posle me mrzelo da se mlatim.

 

Donesi me prilicno redovno obraduje kodovima od 200-300 kinti i to je jako lepo sa njihove strane :)

Edited by katamaran
Link to comment

Ja juce pazario neko pilece belo urolovano u slanini, nisam siguran al mozda bilo i punjeno necim. Uz gomilu urnebesa i ostalih gluposti, nikad veca porcija mesa, trebalo mi je dva dana da ga pojedem. 300 kinti kod Jokica.

Link to comment

Ja juce pazario neko pilece belo urolovano u slanini, nisam siguran al mozda bilo i punjeno necim. Uz gomilu urnebesa i ostalih gluposti, nikad veca porcija mesa, trebalo mi je dva dana da ga pojedem. 300 kinti kod Jokica.

 

pretpostavljam da si obrok poceo u 23:55? :D

Link to comment

Tako nekako :D No, bez zajebancije, nastavio sam ga polako ceo sledeci dan na poslu.

 

Samo da kazem jos da sam pazario picu iz karibika i preko puta iz poncha. Poncho pobedijo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...