Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

jebiga :(

 

Ja vec porucio i dok sam cekao da ispeku vidim na izlogu popust 50% 27-30. juna. Bar sam se ja ovajdio za dzabe opanak za sutra :)

Link to comment

Fin je lokalcic. Uzeo sam koktel i ona mi je ubedljivo najbolja od svega sto sam kod njih probao. Generalno nisam bas fan njihovog rostilja al je koktel dobra.

 

Ako narucujes dostavu Grill 51 je na slican fazon a bolji su.

Link to comment

da još jednom opljunem magarce iz Klemence...

 

redovno, ali redovno nečega nema...

 

juče stojim bukvalno 15 minuta dok onaj usporeni klinca pravi tri fakin' sendviča tipu ispred mene, dolazim na red i nema više kifle, ni bageta. u 4 popodne. nudi mi ono mrvljivo kvazi integralno sranje, odbijem i izađem, ali ne propustim da mu se opoganim po glavi - što mi inače nije manir

 

ovo je drugi put za redom, s tim da sam prvi put naseo, a i pre toga kada mi je uvalio okruglu zemičkicu.

 

i inače stalno nečega nema: dajte rebra - nema više danas. drugi put: dajte ćufte - nema, nestalo..

 

jahali ih ljudi za kubano, onda ga ponovo ubacili ali zacepili cenu 40% veću nego za ostale sendviče i to za manju gramažu mesa.

 

jesu dobri sendviči, ali m'rš

Link to comment

Verovatno imaju iluziju ogromnog prometa koji će trajati beskonačno...

 

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

da još jednom opljunem magarce iz Klemence...

 

redovno, ali redovno nečega nema...

 

juče stojim bukvalno 15 minuta dok onaj usporeni klinca pravi tri fakin' sendviča tipu ispred mene, dolazim na red i nema više kifle, ni bageta. u 4 popodne. nudi mi ono mrvljivo kvazi integralno sranje, odbijem i izađem, ali ne propustim da mu se opoganim po glavi - što mi inače nije manir

 

ovo je drugi put za redom, s tim da sam prvi put naseo, a i pre toga kada mi je uvalio okruglu zemičkicu.

 

i inače stalno nečega nema: dajte rebra - nema više danas. drugi put: dajte ćufte - nema, nestalo..

 

jahali ih ljudi za kubano, onda ga ponovo ubacili ali zacepili cenu 40% veću nego za ostale sendviče i to za manju gramažu mesa.

 

jesu dobri sendviči, ali m'rš

 

 

I na Vracaru dok su bili imali su taj fazon da oko 7-8 uvece nestane svega i sede tako prodaju limenke. Sada su dodatno napredovali.

Link to comment

U Vineru preporuka za spansku piletinu. Oko 500 kinti al vredi svaku paru.

 

Uopste im je dobar rostilj.

Edited by katamaran
Link to comment

Konacno probao giros kod Debelog.

 

Ne volim fast fudove do skola jer znaju  da ce imati promet cak iako im klopa bude slabija.

 

Giros im je glavni proizvod a nemaju crveni luk nego crni i nemaju ljutenicu nego kupovni cili sos  :isuse:  Srecom mi nisu ponudili pavlaku umesto (prilicno dobrog) cacikija

 

Korektan giros  al mi je  Ela iz Ruzveltove mnogo bolji. Najpozitivniji momenat sto me je dvoje usluzivalo pa sam stvano brzo dobio giros

Edited by katamaran
Link to comment

ja koji god da probam, vratim se na kraju u onaj žuti kiosk na kraju Jurija Gagarina

 

mada i njih šije Giromania iz NSa... Janis zna pos'o

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...