Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Probao juce ponovo Viva casual i definitivno nisam impresioniran. Pljeska 4 sira je zanimljiva al mi nekako ne lezi. Koliko god voleo sireve ono mi nije prijalo. Uzeo sam za sutra i jednu koktel od 350g i ono mi je mnogo vise leglo iako i dalje mislim da im je problematicno i ruzicasto rostilj meso. Al ukus koktel pljeske je bio odlican i 12 sati kasnije kad sam je podgrejao u mikrotalasnoj.

 

Sve u svemu Grill 51 mi je mnogo bolji iako su im slicne i mane i kvaliteti al im je definitivno bolji odnos cena/kvalitet

 

Jos su me sinoc ovi iz Vive za srce ujeli sto me nisu poslusali za kecap i majonez na pomfritu.

 

edit: uzeli i hrskavu piletinu i ono nije bilo lose.

 

edit 2: kod Grill 51 izbegavati punjeno jer pune nekom bezveze sunkom.

Edited by katamaran
Link to comment

Sinoć sam jeo komplet lepinju u 27.marta, Ovde:    https://www.google.rs/maps/@44.8107401,20.474402,3a,39.9y,12.49h,77.79t/data=!3m6!1e1!3m4!1somUGb6Mj4XSKIZcNODJYMg!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

 

Znači., ne gore u palačinkarnici, i ne u menjačnici, naravno, nego u podrumu. 

 

Lokal drži momak iz Užica. Kaže da se pretopom napaja sa istog izvora kao Šuljaga, a da kajmak poteže iz tog kraja. 

 

U meniju se nalazi i "beogradska komplet lepinja". Pitam, šta je to? On kaže, kompet lepinja sa goveđom pršutom. Beograđani ne vole što u komplet lepinji nema mesa, tako kaže.  :D

 

Dosta je dobra lepinja. Za moj ukus je bilo za nijansu više slano nego što bih voleo, ali mislim da je to zato što je hteo da se pokaže staljanjem nešto veće količine pretopa. Svakako sam zadovoljan. 200 dinara. Poštena cena.

Otisao danas da jedem, kad ono zatvoreno. Ili gase posao ili se sele. 

Link to comment

jonuzovi cevapi na mikseru, ili smo se mi razmazili ili je kvalitet u padu ili utisku doprinosi skaredna vasarska postavka sa prilozima tipa vegete, feferona, svezih ljutih, soli i luka i neoprostivo los somun za koji u bgd moras imati brutalno punjenje da bi odrzao reputaicju. mislim, sam cevap nije los ni neukusan, uz par pregorelih, ali vec nekoliko lokalnih cevap efendija sa sarajevskim predznakom pisaju po njemu. 10 cevapa 500 dinara.

Edited by yolo
Link to comment

Otisao danas da jedem, kad ono zatvoreno. Ili gase posao ili se sele. 

I ranije su fastfudovii po centru umeli kratko da traju al ovo vec postaje zabrinjavajuce. Prosle godine se pojavio jedan zanimljiv u Ilije Garasanina i ne znam da li je deset dana sastavio.

Link to comment

I ranije su fastfudovii po centru umeli kratko da traju al ovo vec postaje zabrinjavajuce. Prosle godine se pojavio jedan zanimljiv u Ilije Garasanina i ne znam da li je deset dana sastavio.

 

Ovaj mislim da nije ni mesec dana.

 

 

 

 

jonuzovi cevapi na mikseru, ili smo se mi razmazili ili je kvalitet u padu ili utisku doprinosi skaredna vasarska postavka sa prilozima tipa vegete, feferona, svezih ljutih, soli i luka i neoprostivo los somun za koji u bgd moras imati brutalno punjenje da bi odrzao reputaicju. mislim, sam cevap nije los ni neukusan, uz par pregorelih, ali vec nekoliko lokalnih cevap efendija sa sarajevskim predznakom pisaju po njemu. 10 cevapa 500 dinara.

 
 
Opet samo za Mikser ili na duze?
Edited by *edited by mod
Link to comment

 

Ovaj mislim da nije ni mesec dana.

 

Racunaju ljudi da ce jakim prometom da isplate ogromne troskove al ne racunaju na ogromnu konkurenciju. Kad je jedan Pica hat dosta brzo propao sta tek drugi da ocekuju. Cini mi se da manje od 10% prezivi vise godina.

Link to comment

Racunaju ljudi da ce jakim prometom da isplate ogromne troskove al ne racunaju na ogromnu konkurenciju. Kad je jedan Pica hat dosta brzo propao sta tek drugi da ocekuju. Cini mi se da manje od 10% prezivi vise godina.

 

Pica hut je dosta dugo potrajao ako se uzme u obzir cena i kvalitet njihove pice u odnosu na ostale pice u Beogradu. Doduse oni su se ovde furali na pricu o restoranu a ne fast fudu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nisam pitao da li je do ponoci ili do kraja radnog vremena (ako ga uopste i imaju)

 

ako se neko zaputi zbog popusta proverite prvo telefonom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...