Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Bio pre neki dan na nekom poslovnom rucku u Steak & Wine (dakle ne za svoje pare), i jedna koleginica narucila burger. Ako se ne varam oko 1200 dinara je tamo. Sutradan kad je pitah kakav je bio rekla samo: pa nije bio los. :)

 

Dobro to je restoranski vec.

 

Sto se tice BH za 850 kinti to je philly cheese stake. Sir, przeni luk, przena paprila i slajsovi bifteka. Tako bi bar trebalo da bude, ali nisam probao naravno.

Link to comment

Nije loša ova Kobaja grande u Bulevaru mesa - probao sam Ćevap kobasicu, Kobaju grande (pola metra za 240, podelio sa drugarom) i crvenu kobaju - sve tri su bile ok, sasvim primerene ceni (180 - 190 din). Imaju bareni kupus i bareni luk, uz razne uobičajene priloge.

Link to comment

Nije loša ova Kobaja grande u Bulevaru mesa - probao sam Ćevap kobasicu, Kobaju grande (pola metra za 240, podelio sa drugarom) i crvenu kobaju - sve tri su bile ok, sasvim primerene ceni (180 - 190 din). Imaju bareni kupus i bareni luk, uz razne uobičajene priloge.

+1/2

 

probao ovu grande, ok je samo klasa ispod u odnosu na rusmirove i jančićeve. očekivao sam više.

sledeću probam onu sa sirom

Link to comment

iz nepoznatog razloga sam očekivao nešto približno. uz solunca i kebab kobaja grande mi je u top3 u aveniji gladnih

Link to comment

Papas nestao samo sa Donesi il skroz?

 

Овај ресторан тренутно не прихвата онлајн наруџбине

 

Vec danima ih nema na Donesi.

 

edit: nista ni od rezervne varijante  :cry:

 

http://www.donesi.com/beograd/en/basbaspapasburger-dostava-1401.php

 

edit 2: citam komntare za ovaj drugi

 

www.donesi.com/beograd/en/basbaspapasburger-dostava-1401.php#tab-reviews

 

04.03.2016.

 

Sve u svemu.... konkurencija je chudo... brzo cete vi to zatvoriti ;)

 

Baksuzcina  :isuse:

Edited by katamaran
Link to comment

overi ovaj restoran na donesiju http://www.donesi.com/beograd/vivacasual2-dostava-1253.php

Nesto su jace cene i minimum za dostavu ali vrede svaki dinar. I obracaju paznju na svaku sitnicu, pakovanje, cackalica, poklon pita za vece narudzbine...

Video sam da ih ima na 3 mesta u gradu i da daju 50% popusta svake prve nedelje u mesecu ali nisam isao u restoran jos uvek.

 

Pljeskavica sa cetiri vrste sira + pita nutela i plazma :drool:

Link to comment

Zapali su mi za oko al su do skoro trazili 2000 minimalnu porudzbinu. Sad su bar spustili na 1300.

 

pljeskavica sa 4 vrste sira bas dobro zvuci :)

 

Al pricao sam ranije o tome kako klopa koju ja zavolim pod obavezno rikne. Poslednje zrtve su Rostilj kod Pece i Buce (odlican voz) i izgleda Papas  :thumbdown:

 

edit: Peci i Buci radi sajt trcilevodesno.gif

Edited by katamaran
Link to comment

nemoj onda da zavolis ovaj sto sam ti predlozio :)

 

desavalo se i meni to. Dosta restorana krene na donesi samo da bi se izreklamirali, ne placaju racune i brzo ih ugase

Link to comment

Ako mi se svidi neces ih jos dugo jesti :)

 

Ovo moje prokletstvo vazi i za donesi a i ovako po gradu.

 

edit: btw ima novi sajt za porucivanje. Daju i neke besplatne bodove za uclanjenje i porudzbine pa posle mozes da ih zamenis za klopu u pojedinim restoranima.

 

Al me smaraci cimali na mobilni 2-3 dana posle registracije da provere sto jos nisam nista porucio  :isuse:

 

http://foodyclub.rs/

 

Ima ponesto sto nema na donesi

Edited by katamaran
Link to comment

overi ovaj restoran na donesiju http://www.donesi.com/beograd/vivacasual2-dostava-1253.php

Nesto su jace cene i minimum za dostavu ali vrede svaki dinar. I obracaju paznju na svaku sitnicu, pakovanje, cackalica, poklon pita za vece narudzbine...

Video sam da ih ima na 3 mesta u gradu i da daju 50% popusta svake prve nedelje u mesecu ali nisam isao u restoran jos uvek.

 

Pljeskavica sa cetiri vrste sira + pita nutela i plazma :drool:

Viva, ali bez casual preuzela prošle godine Duff u 44.(ako je uopšte ista firma ta na sajtu, ali im je ponuda vrlo slična)

Ooodlični.

Link to comment

Meni skroz dobri šta god uzeo...liče na Duff iz najboljih dana, pa za stepenicu gore.Šta i ko stoji iza promene, nzm, ali vrede.Usluga neuporedivo ozbiljnija i standardnija.

Link to comment

U jerkovicu su se pozicionirali maltene prekoputa neprikosnovenog cevapa, ne bas mudra odluka. Opet tu je stadion odma`,  fino izgleda moze  da se sedne, ulaze ljudi tu i tamo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...