Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Drama cevape ste hvalili? Ima da se poruci preko onog novog sajta za dostavu.

 

foodyclub valjda

 

Mada su me smaraci cimali na mobilni par dana posle registracije

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam da li je bilo, ali Philly-cheese u Burger House-u ozbiljno zakiva. Nije los ni u Deli-u, ali je ovo ipak nesto drugo...

 

E da, pricamo o 850 dindzi..

Edited by nexus13
Link to comment

Iz principa im ne dam 850 kinti. Jesu odlicni al su alavi na pare.

 

Kinezi nisu hteli da mi kuvaju supu pred zatvaranje pa sam demonstrativno otisao u Mek. Dobar ovaj krispi ciz deluks.

Link to comment

Iz principa im ne dam 850 kinti. Jesu odlicni al su alavi na pare.

 

Kinezi nisu hteli da mi kuvaju supu pred zatvaranje pa sam demonstrativno otisao u Mek. Dobar ovaj krispi ciz deluks.

 

oni u Tržnom B70 na spratu napolju?

 

(mene onaj drkadžija jednom bukvalno isterao, bilo pola tri, a čoveku se više nije radilo...)

Link to comment

Asia food na zelenjaku. Ne napisah  :blush:

 

Ti u bloku 70 me jako privlace zbog autenticnosti al me iz istog razloga i plase.

 

Jednom sam video lika na spratu stare zgrade unutra kako je izneo dasku i obradjuje meso na prolazu u sred najvece guzve.

 

Ne znas gde je tacno ovaj?

 

Link to comment

Ne znas gde je tacno ovaj?

 

 

 

ovo je kod Đane, gore na spratu

 

pa Đana ti je najpoznatija tamo, pisali smo nekoliko puta o tome ovde (u starom delu, na sredini, na spratu)

 

Ok je to tamo, ima par jako dobrih stvari (škembići), ali i teškog proseka

 

ta supa je isto OK i ono što ovaj šaban jede je jedna porcija (inače je deli nas četvoro, jer posle jedemo drugo)

 

ali najbolja supa je u lokalu koji ima samo supu, na spratu u starom delu, poslednji lokal sa hranom na terasi koja gleda na Jurija Gagarina (poslednji u pravcu Surčina...) tamo imaju supu od svinjskih rebara, sa onim "staklenim" pirinčanim nudlama, jajetom u 5 začina, škampima, pečurkama, korijanderom... čelisto dinala, ali zakiva

Link to comment

Hvala puno :)

 

Znam da je pisano o Djani al jos nisam bio.

 

Moracu da skocim ovih dana u soup patrol.

 

Sto se tice Asia food-a na Zelenjaku piletina sa ananasom je odlicna. Ljuto je ljuto cak i za moje standarde :)

Link to comment

Nije pljeska nego sendvic. Guglaj burger house Beograd pa vidi na njihovom fejsu.

 

Sajt su verovatno ugasili da ne saznas cene dok ne dodjes.

Link to comment

Bio pre neki dan na nekom poslovnom rucku u Steak & Wine (dakle ne za svoje pare), i jedna koleginica narucila burger. Ako se ne varam oko 1200 dinara je tamo. Sutradan kad je pitah kakav je bio rekla samo: pa nije bio los. :)

Link to comment

525838_353819908012127_736549265_n.jpg?o

Isto nije los... Samo 3-4 puta jeftiniji.

 

Jedina mi je zamerka sto se previse osecao senf.

 

Porucio sam jos silno drugo mesiste uz njega pa nisam stigao da mu se lepo posvetim.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...