Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Meni obicno donesu pa nemam taj problem :)

 

Kapiram sta hoces da kazes al ja vise volim dobru pljesku iz loseg ambijenta nego krs iz fenomenalnog.

 

Sad da li je stvarno dobra to je stvar ukusa. Meni leskovacka ljuta odlicna i jos kad stavis i ljutenicu i pilecu  :wub:

 

Mislim da godinama nisam jeo zbog ogromnog izbora u kraju + donesi al sam skoro ponovo probao i navukao se.

 

edit: leskovavcka ljuta + ljutenica je stvarno ljuta i nije za faint of heart al ko voli...

Edited by katamaran
Link to comment
  • 3 weeks later...

hvala banatjaninu na tipu za cevap kod dekija. znam da je blasfemija jesti cevap u straje baje ali realno je da je ovo najbolji cevap u gradu, sve perfektno, cevap pecen spolja roze unutra, ukus idealan, somun polutka zagrejan... bonus je bolesno dobra vinska karta sa cenama koje su 30% ispod gradskih - npr matalj terasa je 1550, spasiceva tamjanika 1400, prokupci su oko 1500.... nema sta da se doda. idite dok se ne iskvare...

Link to comment

Ima da se doda:

 

Teleća džigerica, isto vrh pečena, brizle i nešto što oni zovu flekice, a zapravo su ficle od bifteka - grilovane na kajmaku. I imaju dobre gomboce i brutalne tufahije. 

Ali da, ćevap zakiva.

Link to comment

neko je skoro pitao u koju kafanu da vodi skandinavce, ja bi ovo izabrao od prve za rucak...

Ja sam pitao.. Dijagonala je vec osacovana i rezervisana mada ovo sa Dekijem moze da promeni plan.
Link to comment

Mozda cu rucak kod Dekija, vecera u Dijagonali i pravac kuci za Svedsku da to sve svare :).

 

Nego kakav je ambijent kod Dekija?

Edited by Friend
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...