Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

evo, i ja sam svratio da probam to sendvičarsko đubrence u fabrici, zapravo i nije loše...

 

imaju nekakve namaze, mlečne proizvode koje ja ne jedem i nešto povrća, a od mesa kojekakve šunke, slaninice, kulene i meni jedino intersantne kockice grilovane dimljene pečenice i belog mesa...

 

za početak sam probao tu pečenicu u ćabati sa meksičkim ljutim namazom, dodao sam i rukolu, čeri, crveni kupus i luk;

tu ćabatu zapeku u pica pećnici zajedno sa mesom a onda dodaju salate, i ono je zaista sočno i ukusno....

 

nije mi bilo dovoljno pa sam naručio i grilovano belo meso u tortilji, sa dodatkom pesta, paradajz sosa i povća, i ovo je bilo dobro...

za piće imate automat sa pepsi kolom - smor, ali zato kao u americi mogu neograničeno da ga arčim i to me je koštalo 50 dindži

 

 

IMG_20160214_211255.jpg

 

IMG_20160214_211226.jpg

 

IMG_20160214_211218.jpg

 

 

IMG_20160214_211523.jpg

 

IMG_20160214_212748.jpg

 

 

sve zajedno me je ovo zadovoljstvo koštalo 420 dingera, što je prilično povoljno za dva artikla i hektolitar pepsija, a što se tiče meksičke soli, dimljene soli, zelenog bibera - to će oni blagovremeno da povuku iz ponude...

Link to comment

Upravo to :)

 

Moze manje vise ravno do predsednistva pa tu minimalna uzbrdica do Pionirca al u startu izgubim volju cim krenem da razmisljam o uzbrdicama.

 

palestinca bih cesce posecivao da nije uzbrdice u povratku. Sad mi se otvorise blize al opet moram uzbrdo da se vracam :)

Edited by katamaran
Link to comment

Kako je dobra tortilja ljuta piletina iz Papasa. Burgeri nista posebno. Probao i grcku tortilju i isto osrednje.

 

Al ljuta piletina zakiva.

 

Димљена пилетина, панчета, моцарела, љути сос, H&H зачин, црвени пасуљ, кукуруз, паприка, чипс, павлака са лиметом, ајсберг, парадајз, витаминска салата

 

Edited by katamaran
Link to comment

evo, i ja sma bio kod buce kinga da probam taj njihov burger:

 

IMG_20160220_211356.jpg

 

 

IMG_20160220_210800.jpg

 

 

nisam nešto oduševljen talamaskom, tim njihovim duplim bugerom, ne mogu celog da ga pojedem nego krećem prvo s jednom polovinom pa završavam s drugom;

stvar je takva da u tom bgd-u sve burgere kao da je jedna ruka napravila, polu slankasti, polu kremasti od "čedara" i na kraju ostane taj bezvezni osećaj u somaku;

 

možda i ja hoću previše...

 

cena sa kocom 0,5 simboličnih 665 dindži

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...