Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

pa prvi utisak je da mi se ne plaća sve što nude. pre svega petoro zaposlenih. imaju shift managera(??), 2 konobarice, 1 na roštilju, 1 na sudoperi i pripremi. realno može da funkcioniše sa dvoje ili troje ljudi za početak, ali bi onda menadžer morao da zaprlja ruke.

na ambijentu i kuhinji se nije štedelo i stvarno dobro izgleda. đorđe gec like. ali se svude otišlo korak dalje i možda je dato više para nego što se moralo (npr wc, jbl + harman kardon ozvučenje, ako sam dobro video).

onda su mesto i usluga tako koncipirani da moraš nešto popiti i ostaviti bakšiš ako ne želiš ispasti šupkom.

 

sve to dovodi do cene od oko 1,600 din za dva burgera i piva (burgeri oko 500 najjeftiniji, piva 300), dok na 150m odatle možeš dobiti dva odlična burgera za 700 (burger house)

 

ponuda je prlagođena nežnom senzibilu modernog čoveka pa se mislilo i na glutenaše i integralce kod lepinja.

što se tiče burgera, probao sam original da bi što bolje overio meso. meso je tanje i suvo, sa manje sočnosti, jer očigledno nisu iskusno krnuli masti unutra, što je minus. standardna lepinja je bila dobra, a prilozi nešto tečniji.

 

burger house i dalje naači po kvalitetu burgera jbg, kada se u jednačinu uvede i cena teško da ću se ja tamo još mnogo pojavljivati.

 

mislim da im je jako tanka ciljna grupa sa ovom cenom, a value for money već nije dobar.

 

1*umegAEkgE7Dk_GTwWgvbJA.png

Edited by Ravanelli
Link to comment

Sve ovo sto je rekao Ravaneli stoji. Jbg, kanda su se malo zaleteli. Ambijent je super, hleb tj brios je ubedljivo najbolji od svih u koje turaju burgere u Beogradu, a kudos i za to sto imaju slajdere pa ozes da probas 3 manja po ceni jednog velikog.

 

Sa druge strane, meso je tanko, pa ko kao ja voli da mu utonu zubi u meso, to ovde nece naci. Eventualno cu otici jos jednom kad uvedu ta rebarca koja najavljuju, ali za sada ih ipak preskacem.

 

e da, ko voli imaju onaj home made krompir udavljen u ulju, pa ko voli moze i to da uzme, ja ipak vise volim standardni pomfrit.

Link to comment
  • 3 weeks later...

preko x kc grada, pored one pizze, gde su nekad bili biciklovi.

novi, pa još ne fušare na mesu. ne rade na ćumur, veliki -

ali gurmanska kida, i ljuta je pošteno

Link to comment

štaaa!?!? sabmarin bbq bugeri

 

 

hqjGcHr.jpg?1

 

 

glupost čista, progutao sam udicu i naručio burger u salati a sve misleći da ću dobiti klasičan burger u zemički sa gomilom zelenih listova i paradajzom;

 

u lončetu se nalazi pomfrit koji mi je poslužio ka zamena za zemičku da lakše zgutam blago zagoreli burger, preterano izdizajnirano za jedan burger bar - ali ciljna grupa je klijentela iz ambara, sakure, kantine i lokala slične provenijencije

Link to comment

e da vidimo polako, otvorio se još jedan lokal u kozmopolitskom fazonu - hoće valjda mene iskusnog da omekšaku - noon bulj revolucije 17, kod er serbije;

 

TJ8tpHT.jpg?1

 

 

u ponudi su im sendviči koji bi kao mogli da podsete na nekadašnju klemencu, ali teško, salate - kojekakve grčke, cezar valdorf, paelje, nasi goreng, krompir salata sa pastrmkom;

 

od sokova nude samo ceđene stvari tipa limun, narandža, grejpfrut, ništa koka kola, ništa flaširana voda i na kraju gomila nekih kolača;

 

odmah sam naručio liverpul sndvič s junećim ramstekom, pečenim povrćem i grejvijem u tostiranoj i žilavoj kifli, osetio se i to dosta brokoli, ali ajde - namučio sam se

 

NfCyhto.jpg?1

 

 

da bih sebi digao raspoloženje, uzeo sam i jedan čokoladni mafin i ceđeni limun koji su i jedino valjali u ovom sterilnom kozmopolitskom lokalu

 

Cq2jySO.jpg?1

 

sve zajedno 680 kintosa, šta ja znam, možda im salate nisu loše - u kombinaciji sa vedžisom, ali neki drugi put, kada se budem naterao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...