Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

170

 

Oduvek su tolike i to je jedino na šta nemam zamerku. Za moj solidan apetit i pripadajućih 120 kila sasvim dovoljno i zasitno, sa više mesa od bilo koje pljeskavice ili standardnog girosa. 

Link to comment

Klemenca apdejt:

 

- zdravo, daj mi rebarca... e, što nema više kubana? ... eto, nema... pa vratite! ... teško, obrati se gazdi.... dobro, što ste ga izbacili? ... imali smo problema sa dobavljačem sira... pa dobro, ako nađete novog dobavljača, vratićete? ... nećemo. koncept je da nam sendviči budu gotovi odmah, a kubano se čeka 5 minuta jer mora da se tostira.... :mellow: dobro. :frust:

 

i odem sa rebarcima. usput, plećka je bolja.

jebote ako ocu takav koncept otici cu u prvi supermarket i kupicu cips i 7 dejs kroasan.

kakvi debili.

Link to comment

Okej je jednom, problem je kad to doživljavaš skoro svakodnevno. :mad:

Ma ja ne bi ni jednom...nego me naslednik par puta naterao da posetimo kultno mesto ali odustao i on ubrzo.Sama pojava gomiletine lokala na malom prostoru koji u principu nude sličan jelovnik mi deluje bljak.
Link to comment

170

 

Oduvek su tolike i to je jedino na šta nemam zamerku. Za moj solidan apetit i pripadajućih 120 kila sasvim dovoljno i zasitno, sa više mesa od bilo koje pljeskavice ili standardnog girosa. 

 

dva komada su prava mera, a pise 150 grama.

Link to comment

ko je beše pominjao one ćevape na dorćolu ispod narodnog pozorišta? nešto bih iskidao ćevape pa reko da ne cimam waltera negoda probam te ako valjaju? rade li dostavu uopšte?

Edited by Singer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...