Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Klemenca apdejt:

 

- zdravo, daj mi rebarca... e, što nema više kubana? ... eto, nema... pa vratite! ... teško, obrati se gazdi.... dobro, što ste ga izbacili? ... imali smo problema sa dobavljačem sira... pa dobro, ako nađete novog dobavljača, vratićete? ... nećemo. koncept je da nam sendviči budu gotovi odmah, a kubano se čeka 5 minuta jer mora da se tostira.... :mellow: dobro. :frust:

 

i odem sa rebarcima. usput, plećka je bolja.

 

 

bukvalno identican razgovor sam vodio s njim danas. isto uzeo rebarca, plecka bolja. :)

 

morali bi naci bolje zemicke.

Link to comment

kubanac je stvarno bio nešto novo i drugačije u Beogradu. ostali sendviči su bili čisto ok. a ako mu je koncept da sendviči odmah budu gotovi, neka mu dojave za koncept kifla-margarin-sunka-krastavac. smota ih ujutru u celofan i onda mušterije imaju još bržu uslugu...

Link to comment

Ni meni se ne svidja ta filozofija "koncept je da nam sendviči budu gotovi odmah"....

meni to daje utisak da je gazda "prelomio" i hoce mnogo brzi povracaj love, a to nece na dobro.

A mozda i lupam...

Link to comment

Oooo...pa šetnja ale'om je poseban ugođaj i doživljaj...to svako mora doživeti bar jednom u životu...

 

Okej je jednom, problem je kad to doživljavaš skoro svakodnevno. :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...