Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Pa nije dobar. Zapravo veoma je los. Nikakvo meso, izmrcvarena lepinja, prvo zagorela na plotni pa natopljena, preeeevise cluka i prekiseli krastavci.

 

 

Rebra jesu dobra.

 

Btw, mesto je vrhunski dizajnirano. Da nije to slucajno jedno od poslednjih Gecovih dela? Strasno lici na njega

Link to comment

pretpostavljam da zavisi koji si jeo. Meni je meso bilo ok, ali zbog lepinje i odličnih rebaraca sumnjam da cu ga opet jesti. možda overim krilca još u nadi da su zaista buffalo krilca.

 

Koliko sam ja čuo dizajnirao je neki mladji lokalac.

Link to comment

 

 

Od srede 14. oktobra smo na novoj lokaciji u Bulevaru Zorana Đinđića 12G na Novom Beogradu. The Klemenca se sada nalazi u lokalu br.40, odmah pored Rogenart pekare. Mesto je novo, novi su i pojedini recepti, ali bez brige, ostajemo verni svinjariji i našim gostima. Dobrodošli !
Link to comment

hteo sam da vidim tvoju reakciju he he he

 

mada, ima klemenca svetlih trenutaka u obliku raznih tranširanih svinjskih špikovanih pečenja  zajedno sa pečenim krompirom

Link to comment

u klemenci više ne postoji kubano, bio danas. na NBG imaju tri sendviča: plećka, but i rebarca (sve svinja)

 

drugo, nadam se da grešim, ali onaj objekat im neće sreću doneti, jedva sam našao, ama to u redu, nego nema gde da se sedne, pa sam seljački seo u Rogenartovu baštu da pojedem . generalo ono izgleda kao sa konja na magarca, a nema ni točenog piva više

 

treće, uzmem ja plećku, majstor  počne da seče okruglu susam zemičku koja izgleda kaa izvađena iz one suncokret pogače. pitam zašto, kaže on da osim kubana nikad ništa nije išlo u kiflu. lud toliko nisam, ruku u vatru stavljam da sam u staroj Klemenci jeo isključivo sendviče u kiflama, a i na reklami im je takav

 

ali ipak, ono saftano meso je tolo, i curi, i preliv sa krastavčićima i malo čilija, i lepi za prste i jebiga, dobro je.
valjda će da upeglaju to još malo

Edited by banatjanin
Link to comment

Nema kubanca??? O jebote pa sta su ga onda ostavljali tovoreno, kada im je to bio ubedljivo najbolji sendvic, i u pravu si, ja se secam da su svi isli u kifle.

 

Sad mi nije zao sto su se preselili, jer ionako ne bih isao do njih ako nemaju kubanca.

Link to comment

Klemenca apdejt:

 

- zdravo, daj mi rebarca... e, što nema više kubana? ... eto, nema... pa vratite! ... teško, obrati se gazdi.... dobro, što ste ga izbacili? ... imali smo problema sa dobavljačem sira... pa dobro, ako nađete novog dobavljača, vratićete? ... nećemo. koncept je da nam sendviči budu gotovi odmah, a kubano se čeka 5 minuta jer mora da se tostira.... :mellow: dobro. :frust:

 

i odem sa rebarcima. usput, plećka je bolja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...