Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Volim papas sto se najedes a ne deru po usima al nikako da nadjem burger skroz po volji. Plasim se da je problem do samog mesa :(

 

Odlicne su im tortilje sa ljutom piletinom.

Link to comment

 

Klemence više nema! Bez brige, i dalje postojimo, ali više nismo na Vračaru - selimo se u Bulevar Zorana Đinđića na Novom Beogradu. Svečano otvaranje je ubrzo, a tačan datum, vreme i mesto ćemo vam reći na vreme.

Link to comment

Volim papas sto se najedes a ne deru po usima al nikako da nadjem burger skroz po volji. Plasim se da je problem do samog mesa :(

 

Odlicne su im tortilje sa ljutom piletinom.

mushroom burger I letnja tortilja su best of.

Link to comment

Ime me nije privuklo al mi deluje da su sastojci po mom ukusu

 

Печурке, моцарела, пармезан, табаско, павлака, масала сос

 

BBQ i Black jack me bas i nisu odusevili.

 

Za tortilju ne znam da li da ti verujem. I dalje mi bolje zvuci ljuta piletina :)

 

Danas sam uzeo grcku i nije losa.

Link to comment

jeo sam kobaje u berlineru. kara banana realno. zamrznut pomfrit, najobicnija rostiljska, bavarska pereca odozgo koja se napari i onda bude gnjecavkasta. porcija je 895 ili tako nekako, realno vredi 2/3 cene, ostalo je savamalski porez.

Link to comment

jeo sam kobaje u berlineru. kara banana realno. zamrznut pomfrit, najobicnija rostiljska, bavarska pereca odozgo koja se napari i onda bude gnjecavkasta. porcija je 895 ili tako nekako, realno vredi 2/3 cene, ostalo je savamalski porez.

 

Treba tu namiriti obično svakog od N vlasnika po lokalu, pa plus razni fiskalni i nefiskalni izdaci (redovni i vanredni), pa onda naravno i savamalski porez...

Izađe skupo na kraju, za hranu prosečnog ili čak i ispod-prosečnog kvaliteta. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...