Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ma kakav blog o bugerima?!!?!?

 

u BG-u???????

Svuda. Prosirilo se i na ns (toster npr), internešnli kad odem volim da odem u bioskop i iscepam burger u nekom mestu koje na top listi za taj grad

Imas ih i u bg gde hoces sada. Posle craft piva ovo je sledeca velika posast, manja doduse, al primetna

U njuci™ je recimo to na svakom meniju, i ponuda je od od domacih njujorski krava na chelsea marketu za 20$, pa do shake shack burgera koji su ozbiljna korporacija. Onda imas burger truckove koji rolaju po gradu i oglasavaju lokaciju tviterom...cak te truckove imas i u parizu..,

Ozbiljni kuvari i restorani poceli da se bve burgerima. Bloomberg u lajfstajl sekciji divlja od clanaka i toplista za burgere

U bg imas jedno 15 mesta gde mozes da narucis burger oko kog se neko potrudio

Sto bi rekla keba-krabina cerka 'pecena krava je ponovo u modi'

Edited by Ravanelli
Link to comment

ne znam brate da li valja ili nesto nije u redu sa mnom

nekako je trash doveden do savrsenstva, mek burger u kome ne primecujes leba sto mi je uvek smetalo

plus nista prirodno nema, burger meso, cedar, kecap i krastvcice

Edited by yolo
Link to comment

Ludilo je trostruki cheese. Masnoća koja se na papirnom omotu nataloži do momenta otvaranja može eventualno da se poredi sa situacijama kada prodirete kroz zapušeni sifon. 

 

Ali valja :) Udžbenički primer guilty pleasure. Jednom mesečno.

Link to comment

Totalna je narkomanija triple cheese, osećaš kako ti masti oblažu mozak, a aditivi nagrizaju jetru i istovremeno ti se to sviđa. Progutao sam ga juče i pobegao glavom bez obzira iz Ušća.

Link to comment

Ludilo je trostruki cheese. Masnoća koja se na papirnom omotu nataloži do momenta otvaranja može eventualno da se poredi sa situacijama kada prodirete kroz zapušeni sifon. 

 

Ali valja :) Udžbenički primer guilty pleasure. Jednom mesečno.

 

vise od prosecnog bureka?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...