Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Preporuka za Souvlaki Passion u Carice Milice. 

 

Nisam probao souvlaki ali mislim da su jedino mesto  gradu koje pravi seftalie i to jako dobre. Probao sam i njihov halumi, koji je kul za vege varijatnu mada je po meni nepravedno skup. Takodje ko voli da eksperimentise ima i nesto sto se zove passion bites sto je u principu umanjena verzija seftalie/girosa/souvlakija.

 

e zam to mesto, nekako mi se čini da je na suviše prometnom mestu, ali suvlakija nema na svakom mestu

Link to comment

aj neko ko bude u prilici nek pohvali/pokudi tzv RIB`Z, prekoputa TANJUG-a.

 

rebarca na svakaki moguć način a po najviše na amerčki

 

Sve preporuke, vrh rebarca, mogle bi veće porcije al šta ću kad sam stoka :s_c:

 

Rebarca sa sosom + kromprići + salata, na drvetu.Klopa je vrhunska, nakon iste sam se osećao kao neki Teksašanin koji ide na Storage Wars :P

Link to comment

Ne vide se govna noću, stavili su slabije osvetljenje na obali - a mirise prikrije 5 zbijenih kioska brze hrane  :fantom:

 

 

podseti me akibono da na shit listu stavim govnare koji su se usemili sa belgrade waterfront i instalirali svoju prodaju pored savanove

 

burger house

byblos

koffein

agi pasta house

2 stapica

njegoseva palacinka

 

ko jede kod ovih, dabogda mu jelo spremali od vode iz kanalizacije koja se tu izliva par meteri nizvodno

Edited by yolo
Link to comment

a ja baš hteo da jedem u be hau....

 

pokvario si mi dan

 

podseti me akibono da na shit listu stavim govnare koji su se usemili sa belgrade waterfront i instalirali svoju prodaju pored savanove

 

burger house

byblos

koffein

agi pasta house

2 stapica

njegoseva palacinka

 

ko jede kod ovih, dabogda mu jelo spremali od vode iz kanalizacije koja se tu izliva par meteri nizvodno

 

dva štapića su sranje ionako, agi pastaaa oni hipsteri tašmajdanski!?!?!?! stvarno su govnari.....  biiiiblosss libančuge nezahvalne

Link to comment

parkirali su one old tajmere sitroenove kamiončiće između tramvajskog mosta i one odvratne građevine, i sad kao prodaju vintidž hipsterske sladolede i ostala sranja

Link to comment

parkirali su one old tajmere sitroenove kamiončiće između tramvajskog mosta i one odvratne građevine, i sad kao prodaju vintidž hipsterske sladolede i ostala sranja

Koliko sam gledao slike ti kamioni mi deluju kao skup i kvalitetno odradjen poduhvat, za koji ovi ne verujem da su imali kesa, pogotovo ne da ulazu na jesen/zimu kada ce tamo biti prazno. Ne bi me cudilo da je BnV participirao u tim kamionima.

Svejedno nevidjen sabanski potez i zao mi jako zbog BH, ali bojkotovati se mora

Link to comment

kamiončići su super bez daljnjeg..., samo što su finansirani od strane imperije zla

 

šteta zbog bh, ni pre nije bilo bolje, ali sada je izbor stvarno ograničen

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...