Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ne mogu da zamislim sve one ćevapčiće, donere, kebabe, šavarme i girose bez koce;

 

sada sam smanjio unos brze hrane na jedanput nedeljno, pa ću da vidim, za sve ostalo koristim vodu

Link to comment

Otvorio se novi mini meksikanac u kraju pa reko da probam...

 

http://milichili.com/

 

Krilca fenomenalna. Rado bih im maznuo recept za sos :) Chili sos je osnova al ide tu jos nesto...

 

edit: pretpostavljam cili sos, med i limunov sok. Odlican sos.

 

Burito je vrlo dobar al mi je premali za 300 (neka kao walk in promocija) a kamoli za 500 kolko je redovna cena. Jeste da uz njega ide i pomfrit, salata (minijaturna kolicina -25g) i neki sos al mi je opet ono malo. Moguce da ide veci burito kad se uzme po redovnoj ceni al ne verujem

 

chili cheese fries su obilni i nisu skrtarili ni na cemu al mi ukus nesto i nije legao. Mozda bi bio bolji utisak da nisam jeo i ove druge dve stvari.

 

Gazda strendzer. Cujem da sa radnicom prica na engleskom koji mu ocigledno nije maternji. 

Edited by katamaran
Link to comment

Iskreno pojma nemam. Zovi pa vidi. Znam jedino da promotivne cene vaze samo ako sam dodjes po klopu.

 

Ne verujem da ce skoro ukidati promociju jer mi se cini da im slabo ide. Ima ih i na donesi al su tu cene iz nekog razloga jace za dodatnih 45 kinti po jelu

 

www.donesi.com/beograd/milichili-dostava-1237.php

 

redovne cene 495 po jelu (plus pomfrit, minijaturna salatica i neki garlic sos)

 

promotivne 295

 

donesi 540

 

Od ove 3 stvari sto sam jeo krilca su mi se najvise dojmila.

 

edit: cini mi se daje pomfrit bio malo bezveze pa je verovatno zato ne bas sjajan chili cheese fries.

Edited by katamaran
Link to comment

Sos nije mnogo ljut tako da su ti solidne sanse ako ti je do celendza :)

 

Mada me ne bi cudilo da ga tada ekstra zaljute.

 

 

U pravu si za burito. Na granici isplativosti i za promo cenu 295. Im dosta mesa ali je sos nekako razvodnjen.

Link to comment

Meni je ok sos al mi je onaj burito premali. Jos ispred mene spakovala gazdi dva takva u porciju pa sam se ponadao :)

 

Probao krilca?

 

Kakav je burito bio (a jos ogroman) dok je Ludara burito jos bio tu  :cry:

 

 

aaAaAWaaQaaaqa\aW\

 

+1

Edited by katamaran
Link to comment

9c0238807fe00737f1e56536a9b1a553.jpg

0bf20931f915f5349f8a59952693192b.jpg

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk

 

 

ehhhhhhhh posle celodnevnog putovanja, usledio je čili mili, ćumez u palmotićevoj, u čudnoj simbiozi sa pravdom;

 

kod čilija naručiš, a u pravdi kao jedeš i naručiš piće pošto ovi ne drže beveridžiz;

 

hot krilca, tja, prvi puta sam probao krilca u životu i za mene cela priča nije dovoljno konkretna, tu su krilaca u čili sosu sa pomes fritesom sa onim sosom od belog luka, koji mu dođe kao ravnoteža čiliju;

 

mislim da im biznis neće uspeti

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...