Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Onda se stvarno tamo nešto odronilo. Burgere sam jeo ranije na Vračaru bili su prst debeli i osecalo se cisto meso. U Jugi kao i ti uglavnom uzimam salate i opisanu supu/čorbu, jer mi je pljeska / burger ipak pre za tejk avej varijantu nego da jedeš u restoranu sa familijom.

 

Edit: Barti, brate, izvini, sad smo te skroz zbunili. Ja stvarno mislim da nećeš baciti pare ako tamo odeš, a ti vidi...

 

dva prsta debeli, ako me pamćenje služi

Link to comment

Ako merimo na prste onda je BH vrh,a po mom klincu i jeste dok ja tvrdim da je samo odličan jer mi neki put teško padne :-)

Edited by Barti66
Link to comment

ima prijava da je dobar burger u jolly rogeru kod delfina.

 

nego, jebala vas gurmanska u herceg novom, tj hejlovatelje iste. vi ne pravite razlike uzmedju mesa i soje ili pasulja, ovo meso videlo nije. boja nepogresivo vuce na samleveni pasulj i pre nego sto je zagrizete a to mozete da provalite po korici pljeske koja je potpuno drugacija kada se na cumuru spali nesto sto nije meso.

Link to comment

Jel jeo još neko ćevape iz  lokala što se zove Čevap, a nalazi se preko puta Čubure? Ja jeo i pazarske i sarajevske i baš su mi dobri. E sad, ja nisam neki ekspert za ćevape, pa bih voleo da čujem još neko mišljenje.

Link to comment

drama cevapi, ugao brace jugovic I dositejeve. odlican cevap, elastican, socan. sitno naseckan luk I dobar kajmak. lepinja ugrejana ali suva, qrcu ne valja. skupo - 10 cevapa 550din, kajmak 70, ginis 350, lav 160. cevapi kao nekad u srpskoj kafani.00ba3250047e7039859d856092baf315.jpg

Link to comment

ma ne, ovo je oruzana pljacka realno ali oni prolaze kao silikonska dolina. realna cena za ovo sto sam pojeo je 350 din, evergreen ima verovatno za nijansu bolji cevap ali za 3 klase bolji somun. e da, cevap je iz sorte pazarski mada realno dosta lici na old school srpske cevape.

Edited by yolo
Link to comment

Jel jeo još neko ćevape iz  lokala što se zove Čevap, a nalazi se preko puta Čubure? Ja jeo i pazarske i sarajevske i baš su mi dobri. E sad, ja nisam neki ekspert za ćevape, pa bih voleo da čujem još neko mišljenje.

 

Jeo, upoznao i gazdu. Dobri ćevapi, štaviše vrlo dobri. Najbolje u ponudi je kobaja, nabavljaju je negde u Zemunu.

Link to comment

d89e95af39873d7e54317a62a1b38bb4.jpg

6a846c217e68c8f8ebcd74f84e6b330f.jpg

eaeadd89e949fbf734f25d6c5ffc4361.jpg

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk

 

e pa da, čevap sa čubure, možda bi bolje zvučalo čevapčič, nisu loši, oseća se dobra smesa mesa i belog luka, ali mislim da su iz everfuckingreen-a za nijansu bolji;

 

ja sam uzeo ove sarajevske, nude i novopazarske - u sebi sadrže luk i brašno, to ću drugi put;

 

deset komada i koka kola iz automata 480 kinti, dobar kombo

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...