Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

E ali iskreno ne kontam toliku burger famu. Bacio sam dva puta u poslednje vreme burger na gril i to je objektivno izuzetno prosta stvar. Prvi put sam malo sjeb'o, jer je bio prevruc rostilj, pa je ostalo malo zivlje unutra nego sto bih hteo, ali je opet bilo ok. Drugi put je vec bilo bez greske. Kapiram da bih uz malo prakse svaki put odradio bez greske. Doduse, bio je dobar rostilj, kod kuce imamo neki bezvezni sa tankom zicom, koji nije ni za kurac.

 

edit: za sasvim pristojan burger je dosta kupiti sveze meso i pogledati petominutni youtube video sa par saveta.

Edited by Venom
Link to comment

Ja sam ubedjen da je taj burger u kolarcevoj neko opasno pranje para. Kad god sam prosao, a prolazim cesto tuda, nisam video nikoga da jede. 

Link to comment

Ja sam prosli put u tom dajneru u Jugi bio zatečen koliko je dobra i izdašna Supernova supa. Ogroman tanjir, svaka kašika puna trakica piletine + tikvice, šargarepa, indijski orah... Ako je pojedeš celu teško da ćeš moći da pređeš na burger, zato oprez. Ili samo supa ili da je delite. Preporuka br.1

Edited by clandestino
Link to comment

Ja sam prosli put u tom dajneru u Jugi bio zatečen koliko je dobra i izdašna Supernova supa. Ogroman tanjir, svaka kašika puna trakica piletine + tikvice, šargarepa, indijski orah... Ako je pojedeš celu teško da ćeš moći da pređeš na burger, zato oprez. Ili samo supa ili da je delite. Preporuka br.1

ta čorba je otprilike jedino što tamo valja.

 

burger je katastrofa.

Link to comment

Hm...

 

Ako nešto definišeš kao katastrofu to znači da u toj gradaciji postoji vrh, pa sredina, pa daleko na dnu katastrofa.

 

Možemo da polemišemo da li je Intergalaktikov burger vrh u beogradskoj fast fud ponudi, ali katastrofa sigurno nije. Mada osoblje naginje ka istoj, pa je moguće da si naleteo u vreme nagomilanih fejlova i onda ne čudi ni sprženi burger.

Link to comment

Smislicu se usput hocu li kod njih ili eventualno Solunac ili nesto trece. Ako dam 600 kinti za giros bolje bi vam bilo da valja :)

 

U svakom slucaju hvala svima na sugestijama i izvinjenje ako eventualno ne poslusam.

 

Solunac je ubedljivo najgori giros u gradu, plus zaudara na uzeglo ulje na 50m u jednoj od najprometnijih ulica u centru grada. Samo njegovo opstajanje tu je verovatno povezano sa par novcanih priloga pravim ljudima.

 

Jel neko bio u onom Burger Baru u Kolarčevoj i kakvi su utisci?

 

Bio, lose. Stara zemicka koje ima dvaput vise u odnosu na suvo meso. Jedino sto je tamo zanimljivo je onaj bunker u kome se jede.

 

 

 

Možemo da polemišemo da li je Intergalaktikov burger vrh u beogradskoj fast fud ponudi, ali katastrofa sigurno nije. 

 

I to je najbolje sto se o njemu moze reci, da nije katastrofa. Ja sam prestao da uzimam njihove burgere, kada me nadglasaju pa ipak zavrsim tamo uzmem neku od salata koje su mnogo bolja opcija od njihovih burgera.

Link to comment

Hm...

 

Ako nešto definišeš kao katastrofu to znači da u toj gradaciji postoji vrh, pa sredina, pa daleko na dnu katastrofa.

 

Možemo da polemišemo da li je Intergalaktikov burger vrh u beogradskoj fast fud ponudi, ali katastrofa sigurno nije. Mada osoblje naginje ka istoj, pa je moguće da si naleteo u vreme nagomilanih fejlova i onda ne čudi ni sprženi burger.

dobro, katastrofa je preteran pridev, u pravu si. ali da je burger bio sprzen - bio je. i to dva puta. lose brate. jednosm sam jeo u onom burgeraju kod kneza (vuka karadzica) i bilo je znatno bolje.

Link to comment

 

I to je najbolje sto se o njemu moze reci, da nije katastrofa. Ja sam prestao da uzimam njihove burgere, kada me nadglasaju pa ipak zavrsim tamo uzmem neku od salata koje su mnogo bolja opcija od njihovih burgera.

Onda se stvarno tamo nešto odronilo. Burgere sam jeo ranije na Vračaru bili su prst debeli i osecalo se cisto meso. U Jugi kao i ti uglavnom uzimam salate i opisanu supu/čorbu, jer mi je pljeska / burger ipak pre za tejk avej varijantu nego da jedeš u restoranu sa familijom.

 

Edit: Barti, brate, izvini, sad smo te skroz zbunili. Ja stvarno mislim da nećeš baciti pare ako tamo odeš, a ti vidi...

Edited by clandestino
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...