Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ma de je loš, pavlle mrsomudi - koliko znam, ta roto varijanta pilećeg&svinjskog mesa, dolazi od 1 dobavljača u srbiji, te je razlika u porcijama, tortilji i prilozima...

 

giropolis rula u sve tri stavke, al daleko od toga da su goldiz i solunac krš

Link to comment

solunac je jedno vreme bio verovatno najbolji ali onda kreće opšte srozavanje, masno zagorelo meso i užasne poluodmrznute tortilje. jedno vreme su čak prodavali i palačinke, maslinovo ulje i sapune kako bi pregurali. jedino što ih održava je lokacija.

 

goldiz je solidan ali i najmanji koji sam ja u životu pojeo. neki se kunu i U Debelog kod pravno birotehnicke ali je meni on bio jednostavno prehlebast.

Link to comment

jedino što ih održava je lokacija.

 

 

I to što miriše okolina od 100 metara oko lokala pa te vuče da pojedeš... Meso nikakvo i peviše začinjeno, slažem se pavllom...

Link to comment

2dbfc6087ef33570f0a323ddb88d74f4.jpg

d1e8ef57e596bc80207a835a2056c694.jpg

 

juče uveče, avenija gladnih, novopazarski ćevap je čist promašaj, ukus hemije, bezveze potrošene pare

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

e, a kakav je novopazarac tamo na uglu zemunske/gandijeve... kod roma company? čini mi se da je neko jeo i da je pisao ovde al ne mogu da se setim dal je komentar/utisak bio meh ili nešto slabije od toga :unsure:

Link to comment

Halo Leskovac nastavlja da dominira sa imbecilnim pravilima.

 

- pecivo mozes da dokupis samo uz rostilj na kilo

- uz rostilj na kilo nema priloga osim luka i tucane. Svaki prilog kosta 200 dindzi mikroskopska porcija

- uz rostilj na kilo uopste ne ide pecivo (moras da dokupis)

- naplacuju kartonsku kutiju u koju pakuju rostilj :0.6:

Edited by katamaran
Link to comment

Što i dalje uzimaš u tom odvratnom lokalu? Jednom jeo pijesku, nije ni za falus.. Ako uzimaš na kilo, probaj mesaru zanimljivog imena "Svilaja" - prvi lokal sa desne strane od glavnog ulaza na Bajloni.. Sve im je dobro, nema greške..

Edited by zoki
Link to comment

Meni Leskovac u sustini ok. Super su mi becka i big leskovac u tortilji. Plus mi se mnogo svidja njihova ljutenica.

 

Svilaja je bese onaj sa preslatkom prodavacicom? Lepo izgleda meso al me ukus i nije odusevio. Skocic mi je mnogo bolji.

 

Nova mesara u Svetogorskoj ume da bude ok.

Link to comment

Što i dalje uzimaš u tom odvratnom lokalu? Jednom jeo pijesku, nije ni za falus.. Ako uzimaš na kilo, probaj mesaru zanimljivog imena "Svilaja" - prvi lokal sa desne strane od glavnog ulaza na Bajloni.. Sve im je dobro, nema greške..

 

To drzi neko zemo. Svilaja je planina u dalmatinskoj zagori.

Link to comment

Zadesio se pre neku noc u Zemunu i posetio Drvce posle sto godina. Drvce pljeka i dalje veoma dobra, nije nesto kolicinski, ali je ukusna prilicno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...