Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

giropolis na kraju kneza

 

kažeš hvala, ja, molim  

 

uživaj

Hvala :)

 

kakva crna agi pasta.

Sta fali? Meni super a malo me i smorio rostilj. Mada cu verovatno ipak na giros jer ga dugo nisam jeo.

 

edit: sem onomad u Beogradskoj al to se trudim da zaboravim

Edited by katamaran
Link to comment

Muka mi je vise od Leskovca a opet moram da veceram van kuce  <_<

 

Najbolji giros oko Trga? Lomim se izmedju girosa i Agi paste.

 

edit: moze i nesto dalje. Nijedna daljina nije daleka za Miodraga ™ (biciklistu)

 

Imas giropolis i u Staklencu da se ne cimas do kraja kneza.

Link to comment

Smislicu se usput hocu li kod njih ili eventualno Solunac ili nesto trece. Ako dam 600 kinti za giros bolje bi vam bilo da valja :)

 

U svakom slucaju hvala svima na sugestijama i izvinjenje ako eventualno ne poslusam.

Link to comment

Jel ima neka ulicna pljeskavica da valja? Mislim da nisam pojeo pljeskavicu bar 5-6 godina :(

opa, ipak postoji nesto sto danas ti ne znas.

Link to comment

Smislicu se usput hocu li kod njih ili eventualno Solunac ili nesto trece. Ako dam 600 kinti za giros bolje bi vam bilo da valja :)

 

U svakom slucaju hvala svima na sugestijama i izvinjenje ako eventualno ne poslusam.

300 kinti je giros, verovatno si gledao porcije.

Link to comment

300 kinti 120g. Nisam ja tica pa da mi je to dosta :)

 

Zavrsih u proverenom Good food-u. 380 kinti duplo veca punjena bela vesalica.

Link to comment

Jel ima neka ulicna pljeskavica da valja? Mislim da nisam pojeo pljeskavicu bar 5-6 godina :(

 

Ja sam i dalje veran Mari, ne znam nostalgija valjda... A skoro sam jeo 1 jako dobru pljesku u J. Bulevaru blizu raskrsnice sa Maksimalno Gorkim, gril "Sunce"... 

Link to comment

300 kinti 120g. Nisam ja tica pa da mi je to dosta :)

 

Zavrsih u proverenom Good food-u. 380 kinti duplo veca punjena bela vesalica.

pa iskreno mislim da je to standardna giros velicinau Beogradu. probaj pa ces videti.

Link to comment

Na izvikanim mestima da al je uvek bilo odlicnih girosa za razumniju kintu. Nemam nista protiv da platim al onda hocu bar da se najedem. Sumanuto mi je da pileci giros od 120 grama kosta isto koliko opanak od 400g u M ili punjena bela vesalica(250g) u Good food-u

 

edit: samo ovaj urnebes vredi 300 kinti  :wub:

 

Al me stigla Boshokuova kletva sto ga ne poslusa. Dodjem kuci nema svetla ispred vrata - eksplodirala sijalica  i napravila kurcslus. Staklica ko da je puklo 28 sijalica. Dvadeset minuta sam cistio dok mi se vesalica hladila a fanta grejala  :ph34r:

Edited by katamaran
Link to comment

probaj pa ces videti. prilično je velik giros. npr iste veličine kao kod solunca (koji je verovatno najgori u gradu) i veći nego kod Goldisa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...