Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

nije loše, smao to sasušeno meso nije lako nabosti na plastičnu viljušku, bolje bi mi došla kašika za to;

na kraju mi nisu naplatili kocu, super je ispala kombinacija

Link to comment

77aee5d511890c2580f516977f46129a.jpg

 

i u jeku aktuelnih događaja, lokal upošljava i jednu migrantkinju koja vodi računa o čistoći prehrambenog obrta, zovu je rijana, prilično dobro parla srpski

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

tu kad su otvorili bilo mi je pravo dobro, cak mi je i falafel bio bolji od zidovskog (sama kugla, ne zacini). posle su se iskvarili. dugo nisam jeo.

Link to comment

meso je ok, humus tako-tako, s tim što je falafel kod starog jevrejina ipak najbolji, u  beogradskoj, bolji su na primer od sirijca - bolja je atmosfera pa se lakše složi u stomaku

Link to comment

Bio ja...

 

f10edc8c88d8dffcfdcab268f7140f89.jpg

 

Ok je, nije bas da sam pao na dupe od srece

 

Tj, kobaje su dobre. Rebarca me bas i nisu odusevila

Edited by nbg4ever
Link to comment

Bio ja...

 

 

 

Ok je, nije bas da sam pao na dupe od srece

 

Tj, kobaje su dobre. Rebarca me bas i nisu odusevila

plus jedan. kobaje su ok, najbolje je uzeti neki miks kobasica, sve po malo. 

Link to comment

meni becka uzasno tesko pala na stomak, ogromna ali tanka, vise poha koji je bio zasicen starim odstojalim uljem nego mesa. 

možda si naišao u pogrešnom trenutku a propos promene ulja, al generalno, a spram užeglosti, neam takvu empiriju

 

ostalo, da - jes tanka; jes maltene više poha... no, meni to ok, a i realno, za 200 đunti, jebokevno je meso (možda i zato što ga toliko ispresuju pa ne ostane ž od žila, što je opet kul)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Probao Giros Inn na trgu. Fino mirisalo pa rekoh da probam. Super im je taj pita hleb, mozda i najbolji, ali generalno mesa manje ima nego li u Giropolisu a da ne pricam sto pate od klasicne srpske boljke stekanja na prilozima. Ako se uzme u obzir povrsina tortilje mozda su cak i sampioni u tome.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...