Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

prolazio pored malog/xalo leskovca u makedonskoj, gledala me hrpa karadjordjevih sa ispecenih tortilja. sta cu, nisam karakter, pridjem, uzmem, prilog tartar sos i mnogo sarene salate. boze mili, kako je moguce da tih brat bratu 700 grama mesa sira i testa kosta 260 dinara, koja je to svinja sa kojom postoji racunica da karadjordjeva iste velicine kao u kafani kosta tri puta manje. ok unutra nije bio kajmak nego neko topljeno sranje, nebitno, trash je ali realno vrhunsko zatrpavanje koje svako treba sebi da priusti jednom u tri meseca pa onda na dijetu ili detox.

Link to comment

prolazio pored malog/xalo leskovca u makedonskoj, gledala me hrpa karadjordjevih sa ispecenih tortilja. sta cu, nisam karakter, pridjem, uzmem, prilog tartar sos i mnogo sarene salate. boze mili, kako je moguce da tih brat bratu 700 grama mesa sira i testa kosta 260 dinara, koja je to svinja sa kojom postoji racunica da karadjordjeva iste velicine kao u kafani kosta tri puta manje. ok unutra nije bio kajmak nego neko topljeno sranje, nebitno, trash je ali realno vrhunsko zatrpavanje koje svako treba sebi da priusti jednom u tri meseca pa onda na dijetu ili detox.

kod ovih sam skoro porucivao.Za 380 din karadjordjeva+ pomfrit+ tartar sos+ vruca tortilja+ coca-cola. Sasvim zadovoljavajuci kvalitet, a obilna porcija.

http://www.donesi.com/beograd/caffepizzeriaoliva-dostava-1189.php

 

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

prolazio pored malog/xalo leskovca u makedonskoj, gledala me hrpa karadjordjevih sa ispecenih tortilja. sta cu, nisam karakter, pridjem, uzmem, prilog tartar sos i mnogo sarene salate. boze mili, kako je moguce da tih brat bratu 700 grama mesa sira i testa kosta 260 dinara, koja je to svinja sa kojom postoji racunica da karadjordjeva iste velicine kao u kafani kosta tri puta manje. ok unutra nije bio kajmak nego neko topljeno sranje, nebitno, trash je ali realno vrhunsko zatrpavanje koje svako treba sebi da priusti jednom u tri meseca pa onda na dijetu ili detox.

 

Samo bečku ne treba uzimati, skoro i da nema mesa.

Link to comment

63ac4d3e6d0efd3885fc3e9ac9d279db.jpg

 

 

i tako ja posetih taj znameniti biryani lokal, sve puno njihovih penžabi cigančića, fini, mirisni i čisti, ali tuki moj  - njama njama, sve su pojeli za petak dan;
tri prazne tepsije sa birjanijem, ma ostale samo pileće koske;

deluju svi malo uznemireni najavom izgradnje kokšijac ograde u mađiji, pa se spremaju da požure preko grane dok još ima vremena,

 

dve ribe broje pazar, u svežnju novčanica vidim sto jura, izgleda da se u biryani birtiji prave opasne repa

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

razočaran nastavljam dalje ka šavarma baru kod cvetnog trga, i dobro je, imali su hrane, naručujem teleću šavarmu obrok s adva falafela i jednu kokakolu

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

 

 

razočaran nastavljam dalje ka šavarma baru kod cvetnog trga, i dobro je, imali su hrane, naručujem teleću šavarmu obrok s adva falafela i jednu kokakolu

905367d60fbd18b0d958f0c5ab0b3da4.jpg

 

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...