Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

pa brate koliko pakistanaca ocekujes u beogradu?!

Sto vise :)

 

Nisam znao da se ovaj otvorio.

 

nije za faint hearted

 

Kupljeno! Negde blizu Zvezde?

Edited by katamaran
Link to comment

Overio sam Jonuza. Ćevapi su stvarno dobri, vidi se, ono, pravo meso, to što treba. Mada moram da priznam da ne razumem toliki hajp, jeo sam boljih ćevapa u životu, čak i u Beogradu, kad se potrefi.

Link to comment

solynac giros u ulici hrane(goce delčeva) par lokala posle šiša. zakiva, skoro kao u paraliji™

valjda će da valja dok je grk, vlasnik tu. ima svinja, ima pile, ima sveee

 

možda je i do toga što sam bio cirke pa bi mi i pomije dobro došle, u svakom slučaju overiću ga ponovo.

Link to comment

Dobar je jonuzara. Zatekoh se u malojsavi oko 2 neprirodno trezan. Inace koja je prica s njim? Otvara ispostavu u Bgu pa opipava puls pucanstva, ili je samo dosao da ispostuje 1 mikser festival?

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Malopre uzeo gurmansku u Lenčetu. Odlicna pljeska ali je pala u senku najboljeg somuna koji sam pojeo u skorije vreme

Link to comment

Dobar big Leskovac iz Halo Leskovca. Jos kad bi uveli mogucnost da ide u dve tortilje...

 

Velike su im tortilje al ne mogu da se izbore sa ovolikim mesistem.

Link to comment

Gde je tačno taj Pakistanac?

karađorđeva, preko puta pumpe/miksera/onog seljačkog restoran-bara koji prodaje buđave pice u 3 ujutru dok ti tijana t pušta tupavi haus, a koji hasler voli (nuff said)

Link to comment

klopaM, kakvo šabansko sranje, biftek , kako ga oni zovu, iznutra doslovno živ, valjda su hteli da improvizuju onu krvavu rare medium varijantu

 

zaobilaziti u širokom luku

naručivao biftek (donesi) do pre 6 metara dok nije poskupeo - bio ok

 

meni je to skroz rare u sredini sa koricom odozgo, pravi način pečenja/prženja tenderloin fileta

Link to comment

naručivao biftek (donesi) do pre 6 metara dok nije poskupeo - bio ok

 

meni je to skroz rare u sredini sa koricom odozgo, pravi način pečenja/prženja tenderloin fileta

 

moje je bilo živo-živo sa unutrašnje strane, nema šanse da se vratim i poručim nešto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...