Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Teško da ne bi prolazilo. Ko bi rekao pre nekoliko godina da će srbi da se tuku oko falafela.

 

pa jbg, onda je ovo što Gazza kaže...

Link to comment

Cevapoljubitelji probajte da napravite ovo. Jedini neobican zacin iz cele price imate u Cumicu (baharat)

 

 

Ko najbolji kebab sto sam ikad probao. Olesili smo se.

 

Uz aljkavog dzoa najbolji recept sto sam nasao na netu.

Edited by katamaran
Link to comment

Probaj restoran Kesten preko donesi com, mada u ovo doba dana baš teško. Razgrabi se ko blesavo tih par porcija što imaju dnevno

Link to comment

Probaj restoran Kesten preko donesi com, mada u ovo doba dana baš teško. Razgrabi se ko blesavo tih par porcija što imaju dnevno

E za taj Kesten mi se kune kolega da inače imaju roštilj do jaja i ćevape i teletina...
Link to comment

E za taj Kesten mi se kune kolega da inače imaju roštilj do jaja i ćevape i teletina...

 

To je verovatno jedna "od bolje čuvanih tajni na ovoj strani reke"... djuring d dej je tamo neka tzv. kosovska veza™ ili ti kosovari™, drugim rečima ti neki kontraverzni bizmismeni, patrijote

 

Dobar roštilj, odlična teletina ispod sača, rebarca u kajmaku koja izuvaju...

Link to comment

Dobar roštilj, odlična teletina ispod sača, rebarca u kajmaku koja izuvaju...

Tačno tim redom mi ovaj "insajder" i poređao kvalitete...
Link to comment

Ja sam bio u Kestenu pre (mislim) dve godine, jeo rostilj i jagnjecu kapamu, to se retko nudi po Bg SUR-ovima, al sve bilo nekako anemicno, mlako, nit ukus nit izgled. Nisam probao ovo sto ste naveli kao the must (sac i rebarca) pa neka ovo bude uslovna ocena, ali meni ne obecava, jebiga.

Edited by clandestino
Link to comment

Iznad Arhitektonske škole u Vojislava Ilića, odnosno stanica pre škole ako idete iz grada postoji vrhunska pohovana i grilovana piletina, bataci, punjeno, ceo fazon.

 

Carski Poh, tako se zove, sve preporuke.

 

Preko puta toga ima neki grill, jeo sam nije loše a imaju ultra gigantske porcije tipa 2 pljeske, slanina, kobaja...naravno sve odjednom u lepinji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...