Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

 

skocicevog "sarajevskog" (koji sam svojevremeno hvalio, ali je u medjuvremenu posrnuo

Ovo mislis na Skocic na Bajloniju?

Link to comment

da. e ko kec na deset koleginica za rodjendan donela cevape iz valtera da pocasti kancelariju, ordinaran juneci cevap, nidje veze ni sa sarajevom ni sa evergreenom. zapravo mi jako lici na ono sto sam poslednji put jeo kod skocica pod istim imenom.

Link to comment

da. e ko kec na deset koleginica za rodjendan donela cevape iz valtera da pocasti kancelariju, ordinaran juneci cevap, nidje veze ni sa sarajevom ni sa evergreenom. zapravo mi jako lici na ono sto sam poslednji put jeo kod skocica pod istim imenom.

 

Juneci Cevapi?

Link to comment

 

 

Covek kaze da ukus ovcetine ne prolazi u Bg pa je promenio recept

Eto sta su nam uradile osmanlije,oterase nas u zagrljaj svinji  :lolol:

Link to comment

Pa to svi rade. Onaj u Bežanijskoj sa pazarskim proizvodima isto ima ćevape od junetine. Ne znam što su ljudi kod nas toliko konzervativni.

Link to comment

Pa to svi rade. Onaj u Bežanijskoj sa pazarskim proizvodima isto ima ćevape od junetine. Ne znam što su ljudi kod nas toliko konzervativni.

 

pa nije facepalm za njih što to rade - normalno da se prodavac prilagođava kupcu - nego što "ne prolazi". 

Link to comment

ja ne verujem u tu pricu o ukusima. nego je nabavka za ovcetinu zaguljena ovde i to je to. ko hoce moze da je nabavi ali je cimanje i ima puno posla. naravno da ce da rade ono sto im je jednostavnije.

Link to comment

pa nije facepalm za njih što to rade - normalno da se prodavac prilagođava kupcu - nego što "ne prolazi". 

 

Teško da ne bi prolazilo. Ko bi rekao pre nekoliko godina da će srbi da se tuku oko falafela.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...