Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Pokušavaš da budeš duhvovit, ili šta?

 

Ja 4 eurića za sarajevske ćevape u Beogradu neću plaćati, ne vrede te pare, pogotovo kad imam reper koliko zaista treba da koštaju i to je jedino što sam hteo da kažem, a ti nastavi.

Ok, ok, mojne se ljutis.

Nego, posto vidim da vesto repujes, koliko zaista treba da kosta burek, a koliko sirnica i zeljanica? Sta kazu za becke snicle, a sta za pizze? Ziv nisam da cujem koliko treba da kosta kugla sladoleda?

Edited by precog
Link to comment

Ma plaćaj brate imitacije sarajevskih ćevapa u Beogradu skuplje nego što koštaju na Baščaršiji, nemoj samo da ubeđuješ da je to normalno.

Link to comment

Ma plaćaj brate imitacije sarajevskih ćevapa u Beogradu skuplje nego što koštaju na Baščaršiji, nemoj samo da ubeđuješ da je to normalno.

Znaci preplacujemo i kineze? :huh:
Link to comment

Da skratim priču i da pokušam da prekinem glupu raspravu, hoću da kažem da nas ovde deru, s obzirom šta nam nude za kintu koju plaćamo, ali smo se očigledno navikli.

Link to comment

Ne mislim da su cene kod nas preterane, kvalitet jeste upitan u velikom broju slucaja.

Bio ti je glup primer da u srbiji odbijas da jedes sarajevske cevape, koje je btw. pola foruma nahvalilo kao vrlo dobre, jer mozes da jedes u sarajevu original za manje pare. Skontao?

Link to comment

Ma plaćaj brate imitacije sarajevskih ćevapa u Beogradu skuplje nego što koštaju na Baščaršiji, nemoj samo da ubeđuješ da je to normalno.

Zbog cega je giros skuplji ovde nego u Grckoj?

Hint: Kupi neku knjigu iz osnova ekonomije, lekcija kriva ponude

Link to comment

Zbog cega je giros skuplji ovde nego u Grckoj?

Hint: Kupi neku knjigu iz osnova ekonomije, lekcija kriva ponude

 

Ne mogu da verujem, odjavljujem se sa topika, ovaj forum polako postaje veoma neprijatno mesto za diskusiju.

 

Izvini velečasni, odgovoriću ti možda drugi put.

Link to comment

Samo da primetim: 6-7 KM je 360-420 din. U Beogradu je 440 din. Jeste skuplje, ali nije ne znam kolika razlika.

 

U Beogradu sam poslednji put giros plaćao 300 din a u Grčkoj ga ima od-do... ali recimo da je nekih 2.5 EUR "standardna" cena - što dođe isto toliko. 

 

Dakle cene su slične, nije neka velika razlika.

 

Uvek naravno ostaje pitanje da li za tu sličnu cenu dobijete i sličan kvalitet... 

Edited by JakeBlues
Link to comment

Cezar u Meku... neam pojma, tri plus - dam četiri ako treba za uspeh!

 

gde je zapelo, rukola jel da?

ide ispod udarne trojke, big mac, royal, cheeseburger?

Link to comment

ne znam, mozda sam ja sinoc bio euforican a mozda i nisam, provericu uskoro (sa zadovoljstvom). ako se ispostavi da nisam preterao, ovo ce prilicno izvesno biti prvi cevap u bg koji se prodaje kao "sarajevski" kome biznis, barem na osnovu kvaliteta samog cevapa i somuna, ne bi propao ni na bascarsiji. nemam problem da platim malo vise za pravu stvar, isto kao sto ne bih zalio da imam prilike da u beogradu platim za dobar dim sum ili za pravu pekinsku patku ili za dobar tacos koji nije ovo sranje koje qrcu nevalja po zapatama.

 

cenim da anonymous nije probao ovaj cevap, mislim da nema nekog stvarnog razloga da se bude negativan prema evergreenu, narocito u svetlu valtera, colinog buraza pa i skocicevog "sarajevskog" (koji sam svojevremeno hvalio, ali je u medjuvremenu posrnuo, barem poslednji put kada sam ga jeo). ovo uopste nije imitacija sarajevskog, ovo je vrlo pristojan sarajevski cevap kome jedino nedostaje ambijent turske kasabe za kompletan ugodjaj.

Edited by yolo
Link to comment

gde je zapelo, rukola jel da?

ide ispod udarne trojke, big mac, royal, cheeseburger?

 

Kamo Alpski i Big & tasty? :(

Link to comment

gde je zapelo, rukola jel da?

ide ispod udarne trojke, big mac, royal, cheeseburger?

 

udarna trojka se ne računa jer je aktuelna čitave godine.

 

mislim da je do rukole jer sam se pitao odakle im ova "čudna" rukola nit je rukola nit nije, mada je generalno prenatrpan sastojcima pa valjda od mnoštva ispade ništa...

 

probaću još jedanput kad bude prilike, mada dok pišem ovo ni ukusa ne mogu da se setim obzirom da sam ga jeo juče :(

 

 

Kamo Alpski i Big & tasty? :(

 

oni su sezonski pa će se vrate sa hladnijim vremenom

 

 

 

onaj grčki burger je McZorba samo su odlučili da ga sad zovu grčki burger

Edited by Singer
Link to comment

Znam za to nego rekoh kamo neko od njih u udarnoj trojci. 

 

A od sezonsskih vec duze vreme nema onog hypovanog ribwicha.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...