Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

sta je sa milanom tamo kod klizalista pingvin, da li je to ostalo u rukama originalnog vlasnika (kao mesara na konjarniku kod okretnice 31). on bi mogao da bude resenje, isto kao i mesara kalik neposredno pored njega. nisam bio sigurno 3 godine, nekada je bilo zakonito, to bi moglo da bude resenje za taj rostilj.

 

i dalje ne verujem kakav cevap ima ovaj baja u evergreenu, vlasnik pritom klasican sarajlija stare skole, negde izmedju keme i cole, malo mladji, ta frajerska skola, gospodska usluga. zapravo su me usluzili kad su vec bile stolice podignute na stolove i kljuc u vratima, bio sam prijatno iznenadjen plus kvalitet. jbga ne seckaju luk na 1mm kao nekada ali to vise ni ne ocekujem.

Link to comment

Pogledao sam sad flajer - kilo 1050. Besplatna dostava za region™. Ako je aktuelna cena, naravno.

Koliko ima u tepsiji, otprilike?

Link to comment

ac3896d24248ec93576bda4ff140a086.jpg

 

hvala ikaru I pasnjacima sto je podelio ovo mesto sa forumom. ubedljivo najbolji I jedini pravi sarajevski cevap u bgd - evergreen u vladetinoj... fenomenalno. 10 u pola s lukom 440.

 

Skupo. Na Baščaršiji su 6-7 KM, a sumnjam da su za poređenje.

Link to comment

ugao dinarske i dobropoljske, nekad je tu bila samo prodza sa zidicem iza idealnim da se popije hladno pivo :)

danas je taj prostor pregradjen na dva dela, u jednom je i dalje pokusaj prodavnice sa dvocifrenim brojem artikala, a u drugom neka brza hrana.

lokal je neugledan, lokacija sama po sebi nimalo atraktivna, ali ako se ipak neko zadesi gladan u blizini, zaobidjite u sirokom luku

drugar i ja smo pre neki dan pokusali pojesti punjenu, prilicno sam siguran da nikad gore meso sa rostilja nisam probao

Link to comment

Pa nista, ti jedi na bascarsiji. Mislim da ide 501 ili neki drugi trocifren prevoz do iste.

 

pretekao si me. mislim da ima i neki koji krece sa okretnice 47 na miljakovcu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...