Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ваља ли чему?

 

Dobar, dobar... pogotovu domaća roštiljska kobaja.

 

1090 dinara im je kg roštilja ako oni donose a miks se sastoji od ćevapa, uštipaka (kolege ih zovu ljuti ćevapi), vešalice, domaće kobasice i pilećeg belog (ili batak) i ako im trašiš oni ti to sve lepo iseckaju pa taman budu fini komadići za nabosti na viljušku. ćevape, naravno, ne seckaju.

 

Ovo je već bio neki n-ti put da naručujemo i stvarno se drže.

Link to comment

Па то би већ могао да се направи роштиљски троугао код Вука. Онај евергрин, Коста и још један фали.

Link to comment

Prvo pojavljivanje Kosta Grill-a je bilo prilicno lose. Pojavili su su se u Dzordza Vasingtona i bili losa kopija Duff-a. Jeftiniji od njih al daleko losiji

 

To je bilo dok se Duff jos nije srozao.

 

Kostu vec godinama nisam probao pa je sasvim moguce da su se uozbiljili :)

Edited by katamaran
Link to comment

mislis na pile i prase? ma da, OK su, i ja tamo idem u nedostatku rostilja oko kalenica u ponocnim satima

nego su trazili treceg za bermudski trougao kod vuka...

Link to comment

Meni samo solidno i to iskljucivo posle 02 kada nema toliko konkurencije. Realno bolji su od pekare i onog iza parka kako se vec zove, ali generalno prosek. Zelena pljeskavica bila kul na pcoetku sada vec pomalo osljare. 

Link to comment

Interesantan fast food u Despota Stefana prekoputa Turkovica (SUP-a)

 

http://www.011info.com/en/fast-food/fast-food-mljac-mljac

 

Pre svega zbog ogromnog izbora.

 

Uzeo neku carsku piletinu i piletinu stroganoff da probam i uopste nije lose za 300 kinti po porciji. Malo me je razocaralo sto carska nema veze sa onim sto bg kinezi prodaju pod tim imenom al je skroz ok jelo.

 

hvala ti za ovo, taman mi ekstra doslo...uvek me posle teretane mrzi da nesto spremam kuci, svaki dan ima razlicito kuvano i generalno su bas ok jela, klasicna kucna jela.

bas ima veliki izbor razlicitih mesista al za sad samo kuvano.

Edited by Kubrick
Link to comment

oj mesni trouglu kod vuka, znam te dobro ti si moja muka - dete se navuklo na ćevape i mleveno meso uopšte, a pošto fala bogu nikada nije htela  skoro ništa da jede dok nije provalila meso, pomfrit i kečap, onda kućemo štaćemo, cepamo  kosta gril, evergrin i taš kafanu bar jednom nedeljno (dobro nije baš neki trougao, mnogo mu tup ugao jedan), poređano po redosledu kvaliteta.

 

on a related note, cezar burger u meku ras ki va, nisam verovao kacam probo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...