Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

krajem avgusta je ovogodišnja mudijada na rudniku
ako posetite najluđu manifestaciju u srbiji, uočićete razliku između dobrih (raznorazni sa mudijade) i lošeg (pekara spasa u skadarskoj) gulaša od testisa ili onog od bubrega. osnovna je da ih oni gore prvo mariniraju.

Edited by kblo konza
Link to comment

aaa pa spasa je autor nadaleko cuvenog gulasa od mokrace? iako sam nekada voleo jesti bubrege onda mislim da ima elemenata istine u emisiji.

Link to comment

što?

Nisam zadovoljan kvalitetom mesa,ima "šmek"... Dobro,mnogi mi kažu da preterujem u vezi hrane,ali šta ću,ne mogu se folirati da mi je nešto ok ako jedva jedem...nevezano za Š.Neko veče sam pokušao kod Cice,pisah već o tome,i nikada me više videti neće.Šta ću ja,ukusi su različiti.

Link to comment

Ne taj šmek,taj prosto obožavam...godinu dana sam proveo u Bosni i taj ukus nikada neću zaboraviti.Dao bi sopstveni gs da mogu ponovo to da jedem.Ovdašnji pokušavaju da kopiraju taj ukus ali im nikako ne polazi za rukom.Ako me razumeš,nije u pitanju tajnoviti šmek ovčetine,loja,govedine ili šta ti ja znam čega već,nego onaj,kako sam već nespretno pokušao da objasnim, uštrojen-neuštrojeni smrad.

Link to comment

fensi urnebes  <_<

Al opet dosta razlicit od urnebesa na kakav sam ja navikao.

 

Probacu jednom da napravim i beli.

 

edit:

 

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...