Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

hvali nišlija - gazzmendova storija dok je još bio kiosk a o radnici koja hladi noge u lavoru s vodom u koji seče paradajz, nepovratno mi se urezala u mozak...

Link to comment

hvali nišlija - gazzmendova storija dok je još bio kiosk a o radnici koja hladi noge u lavoru s vodom u koji seče paradajz, nepovratno mi se urezala u mozak...

 

hahaaaaaaaaaaa, ma ne sece u lavor sa vodom paradajz, nego je paradajz (ceo) u lavoru. 

Link to comment

tako, mordor. a uz sve to joj u taj lavor u kome hladi noge medj paradajzima koji plutaju curi znoj sa cela jer je dan kao u do the right thing, 40C na asfaltu. 

Link to comment

Po cemu je Spasa trovac, budi Bog s nama...

 

Stvarno, od osnove škole se tamo hranim, 'ajde nisam bio tamo par godina, baš ću da proverim ovih dana na šta liče.

Link to comment

A i pekara Kuki trovac? Pa taj fajsbuk je pun gastro-botova ko studio b. E zato ja nemam profil.

ne znam da li "kuki" i dalje postoji preko puta beograđanke, al brat-bratu je bila 1 od najgorih pekara u povjesti vaseljene...

Link to comment

Da se onda ogradim, ja sam u nekadasnjoj pekari Kuki na Bulevaru preko puta ETF-a jeo najbolje zeljanice i daleko najbolje krompiruse. Na znam da li postoje fejkovi i klonovi.

Link to comment

Realno, nije ni Šormaz za ovu listu nikako

Bome, i po meni jeste...pokušao par puta i nikako da doguram ni do polovine porcije.

Edited by Barti66
Link to comment

12. Banjalučki ćevap blok 63

Šaponja: izgled 9 ukus 9 Čavić: izgled 9 ukus 9 = 36

 

 

evo ovaj

Na stanici 95ice, dijagonalno od Immo centra

Link to comment

Nisu ni rekli da su Spasa i Šormaz trovači, to su predlozi raznih gledalaca, a D i D su pozitivno ocenili ta mesta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...