Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Kukuriku u Novom Sadu. posto je rano popodne i Maja Index kod Sajma razocarao, rano izjutra je nepravda morala da se pegla dinstanom dzigom :ziga:  :ziga:  :ziga: . jebena poezija, ne znam da li neko to radi u Beogradu, a jos manje znam zasto ne ako ne

dinstana džiga je jedno od najboljih jela koja postoje. đe je taj kukuriku u novom sadu?

Link to comment

nisam kuvao pa reko da uzmem taj sarajevski kod skočića, da ponesem klincima. 800 kinti kilo, osim što sarajeva nije videlo, jestivo je u rangu bg proseka.

ipak moram malo da se korigujem, da l sam probao spaljenih nepca ili šta već, pa su mi se učinili preblagi, ali stigao me sad neki aftertaste pa ne deluje toliko loše

Link to comment

Danas svratio do Lenceta na Kalenicu, tacno preko puta Direkcije za gr. zemljiste i Infostana. Neugledna cabica sa cijeg krova bije solidna kolicina dima, bez izloga, ali zato sa prilicnim protokom musterija, govorim o periodu dana negde oko 15h.

(Usput snimio Vlahovica kako sa punim kesama sa pijace ulazi u besnog mercedesa, usput ga startovao deda prolaznik i tu se ispricase 30sec, Vlahovic ga isqsno drzi po nadlaktici ;))

 

Porucio gurmansku. 215din sa lepinjom. Cekao 15min da je tetka isprevrce po rostilju. Od zacina samo tucana paprika i mislim vegeta.

Ukus odlican, a samo meso nema veze sa prosecnim ulicnim trovacima.

 

edit: ne radi attach slike

Edited by Friend
Link to comment

Interesantan fast food u Despota Stefana prekoputa Turkovica (SUP-a)

 

http://www.011info.com/en/fast-food/fast-food-mljac-mljac

 

Pre svega zbog ogromnog izbora.

 

Uzeo neku carsku piletinu i piletinu stroganoff da probam i uopste nije lose za 300 kinti po porciji. Malo me je razocaralo sto carska nema veze sa onim sto bg kinezi prodaju pod tim imenom al je skroz ok jelo.

 

Dve godine me je ta zena hranila. 

Odlicne su im palacinke od tikvica, naravno pileci stroganov koji sam bas cesto uzimao, ima jako interesantne tortilje - meksicku, italijansku...

Generalno je sve sto pravi dosta solidno. Treba zvati unapred, sve se pravi odmah, i ceka se oko 20 minuta, do 30 u udarnim terminima, recimo oko podne.

Link to comment

onaj žar u makedonskoj (recimo: leskovački roštilj, tako nešto), i dalje pohuje najisplativije bečke u dgra - ojedeš se za 200 đunti mesa bez žila, a plus je pečena ljuta đ (seckana, al koga briga, ja nisam naišao da se ne naplaćuje)

Link to comment

Jedino malo smara sto 90% radnica ne umeju lepo da je spakuju sa prilozima u tortilju. Meso malo tanko al se definitivno najedes za 200 kinti.

 

Solidan im je i onaj rostilj (Big Leskovac ako se ne varam) 290 kinti poveca punjena pljeska

Edited by katamaran
Link to comment

Ne propustam priliku da uzmem becku kad se obrem tu. Jedino su me iznervirali sto nisu radili za Uskrsnje praznike, i to cak nije bio Veliki petak, nego recimo subota, u sred dana.

Link to comment

A sada TheKlemenca

 

2764b91a3ee7866a520c21c96270fad3.jpg

 

Špikivani svinjaku but i krompiri iz rerne - 400 kinti, nije mi bilo dovoljno pa nastavljam...

 

c41d304307b7541d9d19356266e209e7.jpg

 

...sa piletinom u čipotle sosu, isto četiristo kinti

Link to comment

"Cica", prekoputa novog Merkatora,večeras...za mene završena priča za svagda.Ima konzumenata,svraćaju,naručuju,jedu...možda i uživaju,neznam,ali mene meso koje ima onu " neumem da objasnim uštrojenu ili neuštrojenu" jačinu kiselog ukusa tera na drugu stranu ulice,čak i kada samo prolazim pored bez namere da išta konzumiram.Cico,sedi 1!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...