Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Limun i bude odlican. Tekstura mu je neprejebiva, kremast i penast, i jakog ukusa. 

 

Meni ovo najbolji hamas u gradu. A limun po volji.

Link to comment

Limun i bude odlican. Tekstura mu je neprejebiva, kremast i penast, i jakog ukusa. 

 

Meni ovo najbolji hamas u gradu. A limun po volji.

 

vidiš, meni je tamo odlično, sve što sam probao, jedino me ozbiljno nervira što nema junećeg kebaba, pošto piletinu ne volim.

nego, slažem se da je humus odličan, samo mi nije bio penast, nego upravo prilično rustičan. penast mi je bio šlomijev (koji mi je ipak bio bolji od ovog - mislim samo na humus) , a  penast je i ovaj koji  pravim ćiku.

kod sirijca mi se dopada način na koji ga začinjava (a limun ceđeni svakako ide na astala kome treba) i sviđa mi se količina dobrog tahinija koji krlja u njega.

 

meni je tamo hit bio kube - najbolji koji sam ikad jeo.

 

@ darling - nemoj sama, pošto unutra ni jednom nisam video žensko. verovatno da od kad je gazza obnarodovao mesto, tamo zalaze samo real arapi i pppovci. ovih drugih se čuvaj.. -_-

Edited by banatjanin
Link to comment

Taj sto je bio zensko jel on nekad bio zensko pa je sada musko ili je sa vama zajedno bio zensko pa ste je izgleda vi svi izgazili jadnu? :Jova:

Edited by Moća
Link to comment

 

@ darling - nemoj sama, pošto unutra ni jednom nisam video žensko. verovatno da od kad je gazza obnarodovao mesto, tamo zalaze samo real arapi i pppovci. ovih drugih se čuvaj.. -_-

 

kako cu nego sama. pa vidi mi avatar  :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...