Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

svaka cast komandante markose, ako treba i u ISIS cemo da se uclanimo samo da je dobar falafel i da nemaju zamrznut pomfrit...

 

 

Oći li ikada u ovoj nedođiji neki Pakistanci ili severni Indijci otvoriti neki fast food, a da ima meso :(

 

aaaaa samo ti i ja i jos poneko sa foruma bi bili musterije,ne vole srbi to....

 

jab se davio

 

bade_miyan1_20091102.jpg

Link to comment

svaka cast komandante markose, ako treba i u ISIS cemo da se uclanimo samo da je dobar falafel i da nemaju zamrznut pomfrit...

 

 

 

aaaaa samo ti i ja i jos poneko sa foruma bi bili musterije,ne vole srbi to....

 

jab se davio

 

bade_miyan1_20091102.jpg

 

Ali bi bila velika potrošnja :D  

 

Seek, Shami, Punjabi, pa ceo repertoar Balti, Jalfrezi, Methi,....aaahhhh :(

Link to comment

@manč

to ti voliš samo zato što si opčinjen engleskom

 

Jok bre, mene Siki oriđinale učili ovome. Ja bio u fazonu - ne volim ljuto, a oni, ma nije ovo isto ljuto...i ne da su bili u pravu...

Edited by MancMellow
Link to comment

Tu negde je Chaos centar i onaj lokal sa tortiljama. Bas se naredjase.

 

edit: Chaos i ovaj su malo nize. Ja sam se nesto istripovao.

 

U svakom slucaju svasta od klope tu. Na cosku preko puta Orla je isto neki kinez a tu je negde nesto sto se reklamira kao pravi Sarajevski cevap.

 

edit: cevap (nikako da probam)

 

https://www.google.com/maps/@44.8166796,20.4664901,3a,35.9y,348.33h,76.65t/data=!3m4!1e1!3m2!1sbbAuMoY84eH1K_9-XEm_Qw!2e0

 

Par metara dalje kinez. Ovaj lokal se cesto menja al uvek je neka klopa

 

https://www.google.com/maps/@44.8166627,20.4662576,3a,44.3y,332.01h,76.8t/data=!3m4!1e1!3m2!1sZWGXlyViu_osiUVjulLlYA!2e0

 

Po planu grada bi shawarma o kojoj Marcus prica bila cak dve kuce dalje.

 

https://www.google.com/maps/@44.8166315,20.4656798,3a,41.2y,27.8h,82.38t/data=!3m4!1e1!3m2!1s-wZYco5c5LxCYvET1gqe-g!2e0

 

Da ne pominjem milion drugih lokala u krugu od 50-100 metara. Pa posle ti nemoj da budes debo  <_<

Edited by katamaran
Link to comment

Na cosku preko puta Orla je isto neki kinez

zar nije to zatvoreno?

 

anw, verovatno najužasnija "kineska" klopa koju probah -- bolje da sam štapićima haso brizle u staroj hercegovini

Link to comment

Toliko zatvaraju i otvaraju da ne moze covek da im udje u trag. Vidis da je NOV 2013 bio neki rostilj.

 

Dok sam jos vozio bicikl svaki dan (do pre nekih mesec dana) prilicno sam siguran da je tu bio Kinez

Edited by katamaran
Link to comment

Pored pekare Carli, otvoren banjalucki. Ima i nekoliko stolova unutra, danas bilo puno.

Upravo bio, odličan je banjalučki.. Veliki je 300 din uz to i gratis koka kola od 0.5.. Meni bilo dovoljno ali teškašima možda i veliki ne bude dovoljan..

 

Imaju još pljeskavice, pilece belo i palačinke..

 

Unutra lepo i čisto , roštilj im je pozadi pa ne smrdi, lepo ti upakuju u papirnu kesu ako nosiš i tu ubace so, biber i čačkalicu u maloj kesici.. :) 0-24 otvoreni..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...