Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

bio malopre prvi put kod klemence, auh bas mi prijao kubano sendvic i ladni porter :)  ne pamtim kada sam jeo tako ukusan sendvic

Edited by Pontijak
Link to comment

Ne znam da li je neko spominjao, Burger house je zatvorila poreska uprava, sto me je konacno dovelo do Instituta za prase i njihovog burgera koji nije bas kao BHov, ali je opet bolji nego onaj u Burger store-u, kao i od burgera iz bunkera u Kolarcevoj. 

Link to comment

Kruger i brent

 

nego prodjoh danas pored ludara burita. koje je ono nebo i zemlja u odnosu na madre i papriche i to u svakom smislu. sa jedne strane fensi ambijent, kupovna hladna tortilja i stekanje za priloge vs mesto koje služi hranu kroz isečenu rupu u vratima ali pred tobom napravi i do hrskavosti zapeče tortilju filovanu taman kako treba. nisam bio gladan pa sam uzeo najmanji od 240 kinti ali ovako odokativno rekao bih da je xl od 300din prava mera.

Link to comment

Kruger i brent

 

 

 

 hvala na infou :) moram da odem na topik o pivima i vidim prodaje li se to negde, ne pamtim kada mi se toliko svidelo neko pivo kao taj porter sinoc

Edited by Pontijak
Link to comment

i sad herr marcus nešto luta neimarom i odjedanput se stvori klemenca, unutra nikog - bezvzeze

 

treptajem oka se volšebno teleportuje u despota stefana, pred njegovim iskusnim isledničkim očima se ukaza novi objekat

 

Shawarma Al Sham

 

iscrpljen ulazi unutra da predahne i napuni baterije

 

 

 

10850043_10203264974332652_7113754269867

 

 

10472657_10203264973892641_1620107442421

 

naručuje kebab obrok, tu se vidi nekakav njihov mudžanski humus, kupus salate, zelo vroči kebab in domači krompirjev

 

gosti redom sumnjive provinijencije, sa bliskog istoka, sve deluje kao punkt za regrutaciju za Islamic State

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...