Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

cini mi se da je u dvoristu skole kralj aleksandar i dalje bista zarka zrenjanina :D

 

el isao neko u zemunsku, da se prisecamo pogacica iz kioska u parku pored skole? ta dva ukusa, mekike iz primajolke i te pogacice, volela bih da osetim opet. 

Link to comment

:)

 

znaci i ti si bio siromasan. posto su bogati kupovali hambrugere ispred merkisa :D

 

ne mogu da se setim kako se zvalo to mesto, prvi hambruger u kraju... 

 

Boban. Imao je rendani kačkavalj kao besplatan prilog.

Link to comment

Moja zena i dan danas ne priznaje da su promenili ime te skole!

I stalno mi drvi o tim pogacicama!

 

Ne priznajem ni ja! Bzvz su promenili ime, ne znam šta im je zgrešio Žarko Zrenjanin koji je poginuo u ratu, ubili ga nemci.

Link to comment

tenks. u milijunasu bih izgubila milion na bobanu.

 

secam se tog kackavalja!

 

i onda sledeci hamburger na stanici senaestice preko puta istorijskog arhiva. tu sam jela jaje u lepinji. kako li se to mesto zvalo...

 

 

plus je zarko bio ucitelj!

 

meni su jednom nesto objasnjavali ,i skola kralj aleksandar, te skola kralj aleksandar, prebiram po mozgu, nemam pojma o cemu pricaju, i u jednom trenutku pitam ma koji kralj aleksandar na novom beogradu, gde je ta skola, kazu u aleksinackih rudara i tu ja uklavirim sta se desilo. :(

Edited by darling
Link to comment

Taj preko puta Arhiva se zvao "Pojedem, popijem" :). Mada je Šiš u Goce Delčeva otvoren pre njega mislim, samo je bio sa druge strane ulice, u crvenom kiosku. Mi smo inače na odmoru najčešće znali da odemo u Kraš u Starom Merkatoru i kupimo kesicu Karoline, čokoladnih kuglica sa rižom. :)

Link to comment

Boban. Imao je rendani kačkavalj kao besplatan prilog.

Ja radio noćnu smenu kod Bobana skoro dve godine, odnosno kroz ceo onaj period ludila kad se sedelo na stepenicama bioskopa u dva ujutru... Kakva se tu kinta okretala, qq...

Link to comment

Taj kiosk je bio ispisan raznim varijantama - Pojedem popijem i bole mene..., Pojedem popijem i ne bacim na ulicu..... i moja omiljena "Pojedem, popijem i mirno hodam ulicama grada" :D

Link to comment

aaa renesansa! kiosk na kom su i taksisti u tri ujutru jeli sendvic s tunom. ja sam mogla 2 :D

 

al renesansa je dosla kasnije, u devedesetima. pojedempopijem i boban su iz ejtiz. 

Edited by darling
Link to comment

aaa renesansa! kiosk na kom su i taksisti u tri ujutru jeli sendvic s tunom. ja sam mogla 2 :D

 

al renesansa je dosla kasnije, u devedesetima. pojedempopijem i boban su iz ejtiz. 

Pancerote....

Link to comment

:D gadjamo se

 

sad kad se javi skajhajatrist da je on djordje koji je radio nocnu u renesansi. 

 

 

jedno vreme sam nocu zavrsavali i u rojalu kod fontatne. pabing sveti nikola, klabing kiosk rojal. mislim da sam tamo tukla kajmak...

Edited by darling
Link to comment

Taj kiosk je bio ispisan raznim varijantama - Pojedem popijem i bole mene..., Pojedem popijem i ne bacim na ulicu..... i moja omiljena "Pojedem, popijem i mirno hodam ulicama grada" :D

 

eko osvešćeni pojedem popijem :thumbsup:

 

definitivno je pojedem popijem iz osamdesetih, ja se ne sećam da ga nije bilo, a živeo sam u žutom soliteru od '81 (mada mi sećanje baš ne dopire do tog vremena)

 

edit: bobana se u životu ne bih setio, odlično podsećanje ...kod pojedem popijem sam najvoleo kobaju

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Cini mi se da je Klemenca prilicno utanjio sa porcijama, po starom dobrom sprskom ugostiteljskom obicaju. Mada je malo pozurio cak i za te standarde, nije sastavio ni dva meseca pre nego sto se ofucao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...