Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ja jeo iznendjujuce dobru bečku sa donesi. mesto se zove food fetish. spolja hrskava unutra meka kao duša. mislim da je 350 sa pomfritom

Mislim da ne nose u moje selo. Sa Donesi mi ostala u secanju ona iz Afrodizijaka. Pozamasna a dobra

 

18312_m.jpg

 

edit: po imenima bi se pre reklo da pricamo gde ima najbolji dildo a ne becka

Edited by katamaran
Link to comment

ja jeo iznendjujuce dobru bečku sa donesi. mesto se zove food fetish. spolja hrskava unutra meka kao duša. mislim da je 350 sa pomfritom

uff, skroz različit utisak (isto donnesi kom) - puna žila, ogrizla u uljčini... baš loše

Link to comment

ne mogu ja te novokomponovane becke da jedem, taj smirgl poh mi uvek razdere nepce da moram  danima da se oporavljam. ne razumem uopste kako ih tako prave bzvz, isto vazi i za pohovane paprike sa sirom. 

Link to comment

i pravi se od teleće šnicle, ne od svinjske...

 

Svađaju se povodom toga. Ja sam jeo teleće, ali kažu da je u onom izvikanom Figlmileru od svinjke, nisam bio tamo, niti planiram.

Link to comment

Voša je bila u starom merkatoru

 

ta kafana se u sfrj zvala pri majolki, takozvana primajolka i bila je satro slovenacki lovacki divljac restoran. 

u cijem kiosku na donjem nivou smo kupovali mekike sa sirom na velikom odmoru za 8 dinara.  :thumbsup:

Edited by darling
Link to comment

Haha, išla si u Žarka? Ja sam tu kupovao one ogromne pogačice sa čvarcima. :)

Moja zena i dan danas ne priznaje da su promenili ime te skole!

I stalno mi drvi o tim pogacicama!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...