Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

I ja ih vidim barem 5x dnevno, kapiram bi se odlucio za njih ako je alternativa mokri djon od stare cipele. retko odvratan prizor cak i za autenticnog ljubitelja food trasha kao sto sam ja.

Link to comment

meni se upali alarm momentalno kad vidim da nešto što bi trebalo da bude napravljeno od telećeg mesa i kajmaka, uz jaja, prezle, ulje, struju, konobarovu i kuvrevu platu i nečiju zaradau + leba i priloga košta 200 dinara.

 

da ga 'ebem, ne biva

Edited by banatjanin
Link to comment

izuzetno ste kriptični te ne razbirem, al ako je priča o bečkoj u makedonskoj, ista razbiva za taj novac

 

ot: sad uzo da me mine želja spram vremena prohujalih, vapće kod nišlije - užasna greška (da, da - žena ladi noge u lavoru u kome cepa paradajz... sve znam, al nisam haso u novom lokalu)

Link to comment

I ja ih vidim barem 5x dnevno, kapiram bi se odlucio za njih ako je alternativa mokri djon od stare cipele. retko odvratan prizor cak i za autenticnog ljubitelja food trasha kao sto sam ja.

 

+1

 

Navučen pričom o toj čuvenoj bečkoj zabodem i ja pre koji dan - iskreno daleko sam od oduševljenja. Ogromna parčekanja prezli i koječega a unutra nešto providno što bi trebalo da predstavlja meso, mislim da nije bilo vise od 40-50g mesa u totalu. 

 

Sendvič u Klemenci nista spec. Uzeo Cubano tost sa junetinom, ukusu nemam šta zameriti ali celo veče u stomaku osećaj kao kamen da sam progutao. I nisam jedini bio sa istim simptomima. Mislim da se neću vracati. Nije da je faktor pri odluci, ali i cena je bezobrazna (350 din koga zanima). 

Edited by ducca
Link to comment

ipak dao Palestincu novu šansu, priznajem skrušeno da teleća šaurma nije loša.

jača cena, 350 dinara, ali meso vrlo dobro, prilozi solidni, odnosno, dovoljno malo humusa da se ne primeti nekvalitet.

i sklonili su, bar u ovoj smeni, ona dva morona koja su se sudarala iz pulta ibili jezivo spori i kilavi, sad radi neki baja koji zna poso

Link to comment

 

 

Imaš i kafanu Vojvodina, u Kneza Miloša, između Krunske i KMilana. Imaju neke dnevne menije. 

 

 

 

 

:mad:

 

ne vredjaj, ta se kafana zove shumadija. i nije losa za brzi rucak bez narocitih ocekivanja, crveno beli kockasti stolnjaci i dugacka dnevna karta. nisam jeo 100 godina tamo pa ne znam, bilo je isto ko sve druge kafane tog tipa u gradu.

Link to comment

Bolja je bila u kiosku restorana Zagreb na početku Kneza.

 

Dobro secanje, s tim sto je razlika bila zanemariva, to je bila ista firma. Imali su svoje lepinje, isti prilog od majoneza i brutalno dobro meso.

Link to comment

:mad:

 

ne vredjaj, ta se kafana zove shumadija. i nije losa za brzi rucak bez narocitih ocekivanja, crveno beli kockasti stolnjaci i dugacka dnevna karta. nisam jeo 100 godina tamo pa ne znam, bilo je isto ko sve druge kafane tog tipa u gradu.

tačno, u pravu si, ne znam otkuda mi vuojvodina na pameti  :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...