Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

нека сирна компанија из висконсина се промовише, слике изгледају друлабилно па рекох да поделим

Link to comment

ok, malo sam izbivao pa me mrzi da citam unazad a od ovih slika mi bale cure

 

dajte preporuke za burger u gradu

 

burger house probao jednom, nisam bio odusevljen. tada sam malo vise gledao value for money aspekt pa mozda i zbog toga. jel ima jos negde? sto pre mi kazete, pre cu otici da jedem

Link to comment

u krunskoj izmedju desanke i beogradske ima kuvana za poneti i 2 stola za sesti, onako.

ok klopa, 

 

postoji i Kantina na uglu Bulevara i Resavske ali su se prološili u poslednjih 6 meseci. 

 

Sinđelić otvorio podružnicu u Beogradskoj - jeo par puta i nisam oduševljen. 

 

Imaš i kafanu Vojvodina, u Kneza Miloša, između Krunske i KMilana. Imaju neke dnevne menije. 

 

U Malu Slaviju sam otišao jednom, pojeo osrednju teleću čorbu i isvađao se sa konobarom što mi je uračunao hleb koji nisam ni pipnuo. Kao, pa trebalo je da kažete da nećete, sad ne možemo ništa da uradimo. Pitao sam ga, šta sve treba da kažem da neću, ali nisam dobio odgovor. 

Edited by pacey defender
Link to comment

u Toplicama karadjordjeva 370 kinti, ok za te pare

rolovana dziga dal 270 ili 290, i to je ok

 

u Vencacu ozbiljno dobra pljeka 490 kinti

 

mislim, nije sve ovo brza rana, ali kad vec pricamo...

Link to comment

Samo ako ces ti da udjes i preuzmes, a ja da te cekam iza coska.

 

I da pazis da ti ne uvale belo meso

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

E, Boskic, stvarno dobra ona becka u Makedonskoj. Mozda i nesto najbolje u gradu sto se moze pojesti za 200 kinte. Jedino sto su one zene spore i tentave do zla boga.

Ovi moji se na poslu razvaljuju od tih bečkih.Ko god da prođe tuda cimaju ga da donese.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...