Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

mesto zločina je burger store, ulica kurCulina

 

uzeo sam najskuplji u ponudi za 500 dingera plus pomfrit i koca, alles in allem 670 denariusa

 

pet puta su prolazili pored intera, ali nisu probali ono njihovo meso, nije loša pljekudža, smandrljali su dosta susama, ima i ajvara ili pinđura umesto klasičnog kečapa

 

aaajde dobro, prelazna ocena

Link to comment

preselio mi se kanc, sad sedim u resavskoj,

 

šta ima da se hasa dobro u okolini? i sa mesom i bez mesa, i s nogu i kašikom, sve dobre opcije su u igri. pizza stop.

Link to comment

preselio mi se kanc, sad sedim u resavskoj,

 

šta ima da se hasa dobro u okolini? i sa mesom i bez mesa, i s nogu i kašikom, sve dobre opcije su u igri. pizza stop.

koji deo general ždanovljeve? imaš gore u kmilutina palestindžu, dole, neam pojma

Link to comment

E, Boskic, stvarno dobra ona becka u Makedonskoj. Mozda i nesto najbolje u gradu sto se moze pojesti za 200 kinte. Jedino sto su one zene spore i tentave do zla boga.

Link to comment

Mala Slavija.

 

o, da!

to kad imam vremena...

 

koji deo general ždanovljeve? imaš gore u kmilutina palestindžu, dole, neam pojma

 

između crkve sv marka i skc-a

tog palestinca ne mirišem nešto, vidim okolo more pekara, ali su sve treš, ne znam kakv je izvesni Janković?

 

a vidim i da postoji nešto što se zove hong - kong food, mala radnjica, dignute rešetke, ali unutra nema nikoga, ni hranu nisam video u vitrini sa ulice. izgleda kao uder construction. nadam se da je u procesu otvaranja, ne zatvaranja.

 

poj'o Big picu sa spanaćem. bljah....

Link to comment

E, Boskic, stvarno dobra ona becka u Makedonskoj. Mozda i nesto najbolje u gradu sto se moze pojesti za 200 kinte. Jedino sto su one zene spore i tentave do zla boga.

 

a gde u makedonskoj ?

Link to comment

preselio mi se kanc, sad sedim u resavskoj,

 

šta ima da se hasa dobro u okolini? i sa mesom i bez mesa, i s nogu i kašikom, sve dobre opcije su u igri. pizza stop.

 

u krunskoj izmedju desanke i beogradske ima kuvana za poneti i 2 stola za sesti, onako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...