Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Evo da vas vratim na pravi put, dakle, klemenca. Novi sendvič, rebarca, meso sa dojajnom teksturom, novi sos extragotivan (mirodjija majonez tako nesto), okrugla lepinja. Meni najbolji do sada.

Link to comment

samo da kazem, sve sto sam pisao o smudju je bilo vezano za spremanje na zaru. dakle, nista fileti, nista przenje. 

 

ja volim smudja, volim taj ukus cistog mesa, ali ga diskretno doteram limunom, muljem, blukom i persunom.

 

bas je trolololo, izvinjavam se. 

+1000000

svaka druga manipulacija kvari ukus savrsene ribe, za  mene apsolutno u rangu orade, brancina i ostalih grdoba

Link to comment

Evo da vas vratim na pravi put, dakle, klemenca. Novi sendvič, rebarca, meso sa dojajnom teksturom, novi sos extragotivan (mirodjija majonez tako nesto), okrugla lepinja. Meni najbolji do sada.

 

Cijena, kolicina?

Link to comment

@milogled

da, jedan sendvic, jedna porcija.

 

meni se desava da, ako sam blizu, svratim, iako nisam gladan. nakon sto pojedem jedan, javi se glad, i onda moram uzeti, bar, jos jedan.

Link to comment

cekaj, ti fejspalmujes a onomad nisi mogao da zines nakon 1 maja indexa?

 

Jedan Majin indeks je kao dve Klemence otprilike. Pola porcije kod Klemence - cetvrtina Majinoga indeksa. Pa ti vidi o kom se tu odnosu radi.

Link to comment

Ovi burgeri iz Kursuline su znatno napredovali. Sinoc je bilo neko drustvo pa sam imao uvid u gotovo ceo meni definitivni favoriti su Meksicki od burgera i Golden Chicken od ciketine. Argentinski je van konkurencije jbg ipak je to skroz drugo meso.

Link to comment

Ne svidja mi se novi sendvic u Klemenci. Previse se oseca mirodjija a deluje mi i da je i mesa manje nego u drugim sendvicima. Kubano rozbratna i dalje objasnjava.

 

U svakom slucaju pohvalno sto prosiruju ponudu.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...