Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Jeo sam cubano rozbratnu. i to mi se nije dopalo :Jova:

 

Mislim, jestivo je, ali ne bih mu dao veci kompliment od toga. Ukratko, za te pare i ovolike ispisane strane mi nije bilo dovoljno ukusno.

Link to comment

Nadam se da nije stara skola naseg ugostiteljstva kad umesto dizanja cena srozas kvalitet proizvoda. Ono sto sam ja jeo je defintivno bilo vredno hajpa.

 

Vidim na fejsu da ubacuju i neka rebarca sa home made barbecue sosom u ponudu.

 

Pripremite se za svinjska rebra u belom sosu od mirođije i domaćem BBQ sosu. Uskoro

 

10367806_1565697116998281_30431145719670

Edited by katamaran
Link to comment

Nadam se da nije stara skola naseg ugostiteljstva kad umesto dizanja cena srozas kvalitet proizvoda. Ono sto sam ja jeo je defintivno bilo vredno hajpa.

 

Vidim na fejsu da ubacuju i neka rebarca sa home made barbecue sosom u ponudu.

 

10367806_1565697116998281_30431145719670

 

 

Zbog ove soli koju drži u ruci... :thumbdown:

Edited by rezwalker
Link to comment

Juće jeo u Klemenci. Lošiji je but od plećke.

 

Dobra strana, Ritiševsko pivo je super, pa se ispijanje lako nastavi u Vilajetu u MGorkog.

Edited by pacey defender
Link to comment

Svratio i ja u Papriche. 

 

Za pocetak sudeci po flajerima to drzi ekipa koja drzi Kumbaru.

 

Uzeo burito sa sprzom (svinsjo meso peceno sa nekom paprikom) zaljutio ga i zacinio maksimalno isto kao sto sam jeo i kod Sandovala prvi put. I utisci su prilicno slicni.

 

Ako onaj u Buritomadre ima ukus kao da si ga sam na gajbi neplanirano pravio u sred noci, onda ovaj u Papricheu ima ukus kao da si ga nakon toga zaboravio na stolu i setio ga se tek ujutru. Slicni su po kolicina mesa i nejestivosti za tu cenu. Razlika je jedina sto ovi u Papricheu tortilju premazu uljem pa je provuku kroz mikrotalasnu i onda redjaju na nju sastojke, dok u burito madre naprave buito pa ga podgreju u onoj presi za sendvice.

 

Isto vazi kao i za Madre, mozda odem jos jednom na cevap tj takos cisto da se skroz uverim ali ovo za sada je fensi sredjen lokal sa veoma bezukusnom hranom koja bi trebala da bude zajebano ljuta meksicka.

 

 

Moram da odem ovih dana do Ludare i nadam se da su isti oni iz Palmoticeve jer ovo novo nista ne valja.

Link to comment

Nova Ludara je samo dostava mada sam ja otisao bajkom da bih se provozao.

 

mislim da su ovde

 

https://www.google.com/maps/@44.8125498,20.4753018,3a,40.7y,251.16h,76.62t/data=!3m4!1e1!3m2!1sxM7ZqdRkzr8b1SUfT953FA!2e0

 

Ja sam jeo jednom od preseljenja iz Palmoticeve i bio je relativno dobar ali ne bas kao ranije. 

 

edit: pre da je ovaj lokal

https://www.google.com/maps/@44.8126115,20.4753939,3a,90y,320.41h,74.7t/data=!3m4!1e1!3m2!1sxInwcJRrs6orzXDX-iyuAw!2e0

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...