Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

prosek. sve im je prosek.

 

žena imala običaj da par puta naruči jer su blizu. sve što je probala je prosek. pica, roštilj i paste...

 

 

 

ako je već iz tog ranga, tu u kraju je "Tips" picerija. nisu razočarali ni sa picom ni sa sendvičima. (za one koji naručuju sa donesi dot kom)

Link to comment

Mislis da se vratio na mesto zlocina? Meni to bilo mnogo sumnjivo, cinilo mi se da ga ekipa koja tamo radi masno klepa, mada ni ne znam od cega kad je promet bio povuci potegni.

Link to comment

Meso je bilo odlično, promet jadan, u podne sam jeo batak potpuno relaxirano, niko nije ulazio u taj lokal

eee da uvek je bio neki notebook otvoren i upaljen, negde sam čuo da ih je Ελλάδα  kontrolisao kamerom preko skajpa

Link to comment

Has je cist prosek, cak su i neke stvari ispod proseka ali rade do 05 pa ih zato treba imati u vidu.

 

Krilca su fina mada su me realno kupili sa bafalom. Jedina zamerka na krilca je to sto sos dolazi odvojeno.

Link to comment

Mislis da se vratio na mesto zlocina? Meni to bilo mnogo sumnjivo, cinilo mi se da ga ekipa koja tamo radi masno klepa, mada ni ne znam od cega kad je promet bio povuci potegni.

 

Nesto su se duuuugo "renovirali", i sad kao rade, ali je cini mi se samo obican rostilj, nema girosa. Makar tako deluje onako iz prolaza. 

 

A i ekipa mi deluje da je nova.

 

U svakom slucaju "nothing to write home about" sto bi rekli englezi.

Link to comment

Ja am pre neki dan u otvorenom girosu video istog bucka koji je bio tamo i dok su renovirali. Skoro sam siguran da sam pre godinu dana bas od njega kupio meso.

Link to comment

Jeo danas. 

 

Koja je fora da u kubano sa plećkom meću onu šunku? Realno, overkill, što bi rekao boškić. Tačno ću sledećeg puta da im kažem da to sklone.

 

Ukusno je, viđaćemo se opet. prošaraću kroz jelovnik.

 

Popio crveni ritiševski brent od 8%, odlično ide uz kubano. 

Link to comment

ajd onda ok. nemam direktnog iskustva, pa deluje nepotrebno. 

 

zar u originalni ne ide i puter? ovi mi nisu rekli da ga koriste. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Planirao sam do Klemence po klopu al mi kisa komplikuje stvari. Ne znam da l da odem biciklom po mokrom il da odem peske pa da se vratim trolom. A glad sve jaca dok se ja smisljam  :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...