Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Cenim da ce brzo ukinuti samoposluzivanje sa heinz sosovima. Danas sam gledao devojku kako je potrosila celu bocicu sosa od 350 kinti na sendvic koji je platila 260 :)

 

 

Nadam se da nece jer svom onom mesistu treba malo ljutine a ren mi nekako ne ide u to. A i ta riba je realno anomalija plus mi deluje da su ljudi prilicni entuzijasti (bar mi tako deluje na prvu loptu) te nece bas u startu da se odricu dodataka kojih nema na drugim mestima a realno ksotaju koliko jedan sendvic. 

 

I da, nema sanse da u onome ima samo 170g mesa

Link to comment

Posto imamo konsenzus za Klemencu, samo da prijavim da sam se prijatno iznenadio u Hasu. Ne volim ih inace, a i jeo sam ali su na poslu narucivali pa sam iskoristio priliku da probam krilca, ima gomila sosova, ja se uhvatio za hot sauce ocekivajuci standardnu sprsku mutljavinu sa paprikom, kad ne lezi vraze stize orginal buffalo, cak mi se cini ovako na prvu loptu da je kupovni. A i Krilaca su fino mesnata a ne onako golubija :)

Edited by pavllle
Link to comment

Posto imamo konsenzus za Klemencu, samo da prijavim da sam se prijatno iznenadio u Hasu. Ne volim ih inace, a i jeo sam ali su na poslu narucivali pa sam iskoristio priliku da probam krilca, ima gomila sosova, ja se uhvatio za hot sauce ocekivajuci standardnu sprsku mutljavinu sa paprikom, kad ne lezi vraze stize orginal buffalo, cak mi se cini ovako na prvu loptu da je kupovni. A i Krilaca su fino mesnata a ne onako golubija :)

 

sta je to Has?

Link to comment

Slika mi nije nešto jer sam bio zaokupljen ždranjem, fenomenalan sendvič, ne štede na mesu :Hail: Slažem se za krastavčiće, sledeći put ću tražiti više.. Giros i pljeska su kod mene obustavljeni do daljnjeg :fantom:

 

fbd412b233eb13dbe24f58fe8e78fab5.jpg

Link to comment

Uh, mozda su najbolji u celome svemiru ali kada vidim da imaju rostilj, paste, giros, picu, sladoled, palacinke, wrap, sendvice, salate a verovatno i falafel od veprovih testisa, slabo mi se otvara apetit.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...